PRIX D'OSTENDE
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Odds |
Best Odds Fluc
|
Top |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 1x080 |
|
PAPATEOU 6G TRK DIST CD WET TURF DELPHINE SANTIAGO (a1.5kg) 60.0 (15) |
6G |
60.0 |
15 |
DELPHINE SANTIAGO (a1.5kg) 60.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: CHARM SPIRIT (IRE) | Dam: Manucha (Fr)
Career
37: 6 5 2
Course
13: 5 1 1
Last 12m
12: 2 0 0
Dist
18: 5 3 2
First Up
7: 1 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
6: 0 1 0
Good
19: 2 4 1
AW
2: 0 0 0
Soft
15: 3 1 1
Turf
35: 6 5 2
Heavy
1: 1 0 0
W% - P%
16% - 35%
Season
3: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 x08x0 |
|
ARNAGA (IRE) 4F LOUNIS MABROUK (a1.5kg) 60.0 (12) |
4F |
60.0 |
12 |
LOUNIS MABROUK (a1.5kg) 60.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Filly | Sire: SOTTSASS (FR) | Dam: Asterina (Gb)
Career
8: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
8: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
3: 0 0 0
AW
3: 0 0 0
Soft
2: 0 0 0
Turf
5: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
1: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 4098x |
|
T'ES CHIC 4F aw fu EDDY HARDOUIN 59.5 (1) |
4F |
59.5 |
1 |
EDDY HARDOUIN 59.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Filly | Sire: KENDARGENT (FR) | Dam: Al Rasmah (Ire)
Career
8: 0 0 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 0 0 0
Dist
1: 0 0 0
First Up
3: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 0
Good
0: 0 0 0
AW
7: 0 0 1
Soft
1: 0 0 0
Turf
1: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 12%
Season
4: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 774x7 |
|
FUCHSIA (GB) 9M trk DIST cd WET AW TURF SU AUGUSTIN MADAMET 59.0 (5) |
9M |
59.0 |
5 |
AUGUSTIN MADAMET 59.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9yo B Mare | Sire: BATED BREATH (GB) | Dam: Esteemable (Gb)
Career
59: 3 6 8
Course
7: 0 2 2
Last 12m
11: 0 3 0
Dist
19: 1 3 3
First Up
10: 0 1 3
Firm
0: 0 0 0
Second Up
9: 1 1 1
Good
17: 1 4 1
AW
23: 1 1 4
Soft
18: 1 1 2
Turf
36: 2 5 4
Heavy
1: 0 0 1
W% - P%
5% - 29%
Season
1: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 00706 |
|
TRK DIST CD aw TURF JEROME MOUTARD 58.5 (11) |
4F |
58.5 |
11 |
JEROME MOUTARD 58.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: GOKEN (FR) | Dam: Super Eria (Fr)
Career
29: 1 2 1
Course
3: 1 0 0
Last 12m
16: 0 0 1
Dist
4: 1 0 0
First Up
3: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 1 1
Good
7: 1 0 1
AW
13: 0 2 0
Soft
8: 0 0 0
Turf
16: 1 0 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
3% - 14%
Season
8: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 0809x |
|
SIXTUS 6G trk dist cd WET aw TURF KOBE VANDERBEKE 57.5 (14) |
6G |
57.5 |
14 |
KOBE VANDERBEKE 57.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: AL WUKAIR (IRE) | Dam: Rhenania (Ire)
Career
51: 1 4 10
Course
5: 0 1 1
Last 12m
13: 1 2 0
Dist
13: 0 2 2
First Up
4: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 2
Good
10: 0 1 1
AW
17: 0 1 7
Soft
22: 1 2 2
Turf
34: 1 3 3
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
2% - 29%
Season
2: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 50144 |
|
TRK DIST CD WET TURF BENJAMIN MARIE 57.5 (8) |
5G |
57.5 |
8 |
BENJAMIN MARIE 57.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: POMELLATO (GER) | Dam: Whispered Promise (Ire)
Career
16: 1 0 1
Course
3: 1 0 1
Last 12m
8: 1 0 1
Dist
3: 1 0 1
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 1
Good
4: 1 0 0
AW
5: 0 0 0
Soft
7: 0 0 1
Turf
11: 1 0 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
6% - 12%
Season
5: 1 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 78203 |
|
dist WET turf A HAMELIN 57.5 (3) |
4G |
57.5 |
3 |
A HAMELIN 57.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: MOHAATHER (GB) | Dam: Time of Change (Ire)
Career
17: 0 1 3
Course
2: 0 0 0
Last 12m
12: 0 1 2
Dist
3: 0 0 1
First Up
4: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 1
Good
10: 0 1 2
AW
2: 0 0 0
Soft
4: 0 0 1
Turf
15: 0 1 3
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
0% - 24%
Season
5: 0 1 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 00x00 |
|
DENVER CHOP 6H DIST WET TURF g3 lr ROSARIO MANGIONE 57.5 (4) |
6H |
57.5 |
4 |
ROSARIO MANGIONE 57.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Horse | Sire: VALE OF YORK (IRE) | Dam: Dona Chope (Fr)
Career
36: 2 3 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
7: 0 0 0
Dist
5: 1 0 0
First Up
7: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
6: 0 1 0
Good
14: 1 3 1
AW
3: 0 0 0
Soft
17: 1 0 0
Turf
33: 2 3 2
Heavy
2: 0 0 1
W% - P%
6% - 19%
Season
2: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 42312 |
|
LOYAL PRINCE 5H trk dist cd WET TURF LBF JEROME CLAUDIC 57.0 (2) |
5H |
57.0 |
2 |
JEROME CLAUDIC 57.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Horse | Sire: PALACE PRINCE (GER) | Dam: Bering Empress (Ire)
Career
49: 3 5 5
Course
1: 0 1 0
Last 12m
14: 1 2 1
Dist
5: 0 2 0
First Up
3: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 0
Good
13: 2 0 2
AW
8: 0 0 0
Soft
24: 0 4 3
Turf
41: 3 5 5
Heavy
4: 1 1 0
W% - P%
6% - 27%
Season
8: 1 2 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 00050 |
|
AW TURF LEA BAILS (a1.5kg) 57.0 (13) |
4G |
57.0 |
13 |
LEA BAILS (a1.5kg) 57.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: ULTRA (IRE) | Dam: Sunrise Memory (Fr)
Career
20: 3 0 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
12: 1 0 0
Dist
2: 0 0 0
First Up
4: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 0 0
Good
1: 0 0 0
AW
8: 1 0 0
Soft
10: 2 0 0
Turf
12: 2 0 0
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
15% - 15%
Season
6: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 8900x |
|
SWAY WITH ME 4F JACKY NICOLEAU 56.5 (6) |
4F |
56.5 |
6 |
JACKY NICOLEAU 56.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: THREAT (IRE) | Dam: La Berlioz (Fr)
Career
5: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
1: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
0: 0 0 0
AW
2: 0 0 0
Soft
3: 0 0 0
Turf
3: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
0: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 x0007 |
|
AWJ (GB) 4F DIST aw TURF LUDOVIC BOISSEAU 56.0 (7) |
4F |
56.0 |
7 |
LUDOVIC BOISSEAU 56.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Filly | Sire: PROFITABLE (IRE) | Dam: Holloa (Gb)
Career
26: 3 3 3
Course
0: 0 0 0
Last 12m
16: 1 1 2
Dist
6: 1 1 1
First Up
3: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 0 1
Good
10: 2 2 2
AW
2: 0 0 1
Soft
14: 1 1 0
Turf
24: 3 3 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
12% - 35%
Season
4: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 18007 |
|
BAWE ISLAND 5M trk DIST cd WET TURF TIBARI EL MAYMOUNY 55.0 (10) |
5M |
55.0 |
10 |
TIBARI EL MAYMOUNY 55.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo CH Mare | Sire: POMELLATO (GER) | Dam: Nera Divine (Fr)
Career
56: 4 9 2
Course
4: 0 1 1
Last 12m
21: 3 1 1
Dist
8: 1 3 1
First Up
4: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 0
Good
12: 1 2 0
AW
4: 0 0 0
Soft
34: 2 6 1
Turf
52: 4 9 2
Heavy
6: 1 1 1
W% - P%
7% - 27%
Season
8: 2 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 x0345 |
|
HUR CAT 9G TRK DIST CD WET AW TURF AMBRE MOLINS (a1.5kg) 54.5 (9) |
9G |
54.5 |
9 |
AMBRE MOLINS (a1.5kg) 54.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9yo B Gelding | Sire: HURRICANE CAT (USA) | Dam: Elywave (Fr)
Career
95: 9 12 6
Course
4: 1 0 1
Last 12m
16: 0 2 3
Dist
10: 2 1 1
First Up
7: 2 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 0 1 1
Good
23: 2 2 1
AW
30: 1 5 1
Soft
39: 6 5 4
Turf
65: 8 7 5
Heavy
3: 0 0 0
W% - P%
9% - 28%
Season
4: 0 0 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels