Titan Wealth Handicap (Gbbplus Race)
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Best Odds Fluc
|
Top |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 960x7 |
|
HAND OF GOD 5G DIST TURF SU LEWIS EDMUNDS 61.5 (3) |
5G |
9-10 61.5 |
3 |
LEWIS EDMUNDS 61.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo CH Gelding | Sire: CHURCHILL (IRE) | Dam: Barter (Gb)
Career
9: 3 0 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
3: 0 0 0
Dist
1: 1 0 0
First Up
4: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 0 0
Good
9: 3 0 0
AW
0: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
9: 3 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
33% - 33%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 2x11x |
|
OURSIN 4H AW FU ROB HORNBY 61.0 (11) |
4H |
9-8 61.0 |
11 |
ROB HORNBY 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Horse | Sire: PHOENIX OF SPAIN (IRE) | Dam: Fleur De Cactus (Ire)
Career
3: 2 1 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
2: 2 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
2: 1 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 1 0 0
Good
0: 0 0 0
AW
3: 2 1 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
0: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
67% - 100%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 x00x8 |
|
AL AALI (FR) 4G dist AW turf g3 lr su DARRAGH KEENAN 61.0 (9) |
4G |
9-8 61.0 |
9 |
DARRAGH KEENAN 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Gelding | Sire: CITY LIGHT (FR) | Dam: La Zubia (Gb)
Career
13: 1 3 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 0 1 0
Dist
2: 0 1 0
First Up
5: 0 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 1 1
Good
7: 0 1 1
AW
3: 1 1 1
Soft
2: 0 1 0
Turf
10: 0 2 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
8% - 46%
Season
3: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 2052x |
|
PAROLE D'ORO 4G TURF fu HECTOR CROUCH 60.5 (6) |
4G |
9-7 60.5 |
6 |
HECTOR CROUCH 60.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: WITHOUT PAROLE (GB) | Dam: Pretty Paper (Ire)
Career
8: 1 4 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 0 2 0
Dist
2: 0 0 0
First Up
2: 0 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 0
Good
8: 1 4 0
AW
0: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
8: 1 4 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
12% - 62%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 1546x |
|
HIGH DEGREE 4G TURF fu LBF CIEREN FALLON 59.5 (4) |
4G |
9-5 59.5 |
4 |
CIEREN FALLON 59.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: TOO DARN HOT (GB) | Dam: Sealife (Ire)
Career
6: 1 2 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 1 2 0
Dist
1: 0 0 0
First Up
1: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
4: 1 2 0
AW
0: 0 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
6: 1 2 0
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
17% - 50%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 180x0 |
|
TRK DIST CD aw TURF SU KAIYA FRASER 59.5 (10) |
8G |
9-5 59.5 |
10 |
KAIYA FRASER 59.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8yo BR Gelding | Sire: TERRITORIES (IRE) | Dam: Mejala (Ire)
Career
35: 6 6 2
Course
9: 4 1 0
Last 12m
8: 1 0 0
Dist
24: 6 6 1
First Up
8: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 1 2 1
Good
15: 3 3 1
AW
7: 0 0 1
Soft
9: 2 1 0
Turf
28: 6 6 1
Heavy
4: 1 2 0
W% - P%
17% - 40%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 x900x |
|
MAX MAYHEM 8G DIST WET AW TURF lr FU BENOIT DE LA SAYETTE 59.0 (8) |
8G |
9-4 59.0 |
8 |
BENOIT DE LA SAYETTE 59.0 |
Scratched |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 32x1x |
|
CELEBORN 4G TURF FU BILLY LOUGHNANE 59.0 (5) |
4G |
9-4 59.0 |
5 |
BILLY LOUGHNANE 59.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: POSTPONED (IRE) | Dam: Galadriel (Gb)
Career
4: 2 1 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
0: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 2 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
3: 2 0 1
AW
0: 0 0 0
Soft
1: 0 1 0
Turf
4: 2 1 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
50% - 100%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 214x5 |
|
DIST TURF su DANIEL MUSCUTT 58.0 (2) |
4G |
9-2 58.0 |
2 |
DANIEL MUSCUTT 58.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: ACCLAMATION (GB) | Dam: Pellucid (Gb)
Career
5: 1 1 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 1 1 0
Dist
3: 1 1 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
4: 1 1 0
AW
1: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
4: 1 1 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
20% - 40%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 x17x1 |
|
DIST AW TURF su SILVESTRE DE SOUSA 57.5 (12) |
4H |
9-1 57.5 |
12 |
SILVESTRE DE SOUSA 57.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Horse | Sire: CRACKSMAN (GB) | Dam: Calare (Ire)
Career
5: 2 2 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
4: 2 1 0
Dist
1: 1 0 0
First Up
3: 2 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 1 0
Good
3: 1 2 0
AW
2: 1 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
3: 1 2 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
40% - 80%
Season
1: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 2x1x1 |
|
AL DURRY 4F AW su SEAN LEVEY 56.0 (7) |
4F |
8-12 56.0 |
7 |
SEAN LEVEY 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: AMERICAN PHAROAH (USA) | Dam: Vale Dori (Arg)
Career
4: 2 1 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
3: 2 1 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 2 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
0: 0 0 0
AW
4: 2 1 1
Soft
0: 0 0 0
Turf
0: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
50% - 100%
Season
1: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 2204x |
|
trk DIST aw TURF fu HARRY VIGORS (a3kg) 52.5 (1) |
4H |
8-4 52.5 |
1 |
HARRY VIGORS (a3kg) 52.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Horse | Sire: POSTPONED (IRE) | Dam: La Chapelle (Ire)
Career
13: 1 4 1
Course
3: 0 1 0
Last 12m
7: 1 3 0
Dist
5: 1 2 0
First Up
2: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
8: 1 2 1
AW
2: 0 1 0
Soft
3: 0 1 0
Turf
11: 1 3 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
8% - 46%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels