TAB Class 4 Handicap
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Best Odds Fluc
|
Top |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 55x41 |
|
TRK WET TURF JACE MCMURRAY (a2kg) 60.0 (13) |
5G |
60.0 |
13 |
JACE MCMURRAY (a2kg) 60.0 |
Scratched |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 231x1 |
|
EASY LOVE 4M TRK DIST TURF su JAG GUTHMANN-CHESTER 57.5 (7) |
4M |
57.5 |
7 |
JAG GUTHMANN-CHESTER 57.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo BR Mare | Sire: LOVE CONQUERS ALL (AUS) | Dam: Zekeza (Aus)
Career
9: 3 2 1
Course
3: 1 1 0
Last 12m
9: 3 2 1
Dist
2: 1 1 0
First Up
3: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 2 0
Good
4: 2 0 1
AW
0: 0 0 0
Soft
3: 1 0 0
Turf
9: 3 2 1
Heavy
2: 0 2 0
W% - P%
33% - 67%
Season
5: 2 1 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 316x6 |
|
WOWZINO (NZ) 4G TURF MICHAEL RODD 57.5 (1) |
4G |
57.5 |
1 |
MICHAEL RODD 57.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: TARZINO (NZ) | Dam: Walk On Water (Gb)
Career
13: 3 2 2
Course
1: 0 0 0
Last 12m
7: 3 0 1
Dist
1: 0 0 0
First Up
5: 1 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
6: 1 1 2
AW
0: 0 0 0
Soft
5: 2 1 0
Turf
13: 3 2 2
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
23% - 54%
Season
7: 3 0 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 x9204 |
|
ZAHER (NZ) 6G trk DIST WET TURF g3 lr MARK DU PLESSIS 57.0 (16) |
6G |
57.0 |
16 |
MARK DU PLESSIS 57.0 |
Scratched |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 12x11 |
|
SUBTERRAIN 4G TRK TURF BEN THOMPSON 56.5 (6) |
4G |
56.5 |
6 |
BEN THOMPSON 56.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B/BR Gelding | Sire: TERRITORIES (IRE) | Dam: I Am Ideel (Aus)
Career
5: 3 1 1
Course
1: 1 0 0
Last 12m
5: 3 1 1
Dist
0: 0 0 0
First Up
2: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 2 0 0
Good
4: 2 1 1
AW
0: 0 0 0
Soft
1: 1 0 0
Turf
5: 3 1 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
60% - 100%
Season
5: 3 1 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 x05x1 |
|
TURF g3 SU RYAN MALONEY 56.0 (2) |
4M |
56.0 |
2 |
RYAN MALONEY 56.0 |
Scratched |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 434x3 |
|
MATAWAI (NZ) 5M trk WET TURF su TIFFANI BROOKER 56.0 (9) |
5M |
56.0 |
9 |
TIFFANI BROOKER 56.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Mare | Sire: DERRYN (AUS) | Dam: Rocknrolla (NZ)
Career
19: 3 4 3
Course
1: 0 0 1
Last 12m
7: 0 2 2
Dist
0: 0 0 0
First Up
5: 2 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 1
Good
16: 3 3 2
AW
0: 0 0 0
Soft
3: 0 1 1
Turf
19: 3 4 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
16% - 53%
Season
5: 0 0 2
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 14356 |
|
ARATIRI 4M TRK DIST CD WET TURF CHELSEA BAKER (a3kg) 55.5 (11) |
4M |
55.5 |
11 |
CHELSEA BAKER (a3kg) 55.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo BR Mare | Sire: GRUNT (NZ) | Dam: Bequeathed (Aus)
Career
26: 4 2 3
Course
7: 3 1 2
Last 12m
14: 2 1 1
Dist
8: 4 1 1
First Up
3: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
13: 2 1 2
AW
1: 0 0 0
Soft
11: 2 1 1
Turf
25: 4 2 3
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
15% - 35%
Season
10: 2 1 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 630x9 |
|
TRK DIST CD WET TURF SU GEORGINA CARTWRIGHT 55.0 (5) |
7G |
55.0 |
5 |
GEORGINA CARTWRIGHT 55.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo B Gelding | Sire: ADELAIDE (IRE) | Dam: Miss Orielle (Aus)
Career
22: 4 0 3
Course
4: 1 0 0
Last 12m
5: 0 0 1
Dist
3: 1 0 0
First Up
5: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 0 0
Good
16: 3 0 2
AW
0: 0 0 0
Soft
6: 1 0 1
Turf
22: 4 0 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
18% - 32%
Season
5: 0 0 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 8x174 |
|
trk TURF TAHLIA FENLON (a1.5kg) 55.0 (10) |
4M |
55.0 |
10 |
TAHLIA FENLON (a1.5kg) 55.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B/BR Mare | Sire: ZOUSAIN (AUS) | Dam: Fancy Liquor (Aus)
Career
18: 2 2 1
Course
1: 0 0 1
Last 12m
11: 1 0 1
Dist
0: 0 0 0
First Up
4: 2 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 1 1
Good
11: 1 2 1
AW
0: 0 0 0
Soft
7: 1 0 0
Turf
18: 2 2 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
11% - 28%
Season
6: 1 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 48974 |
|
TRK WET TURF LEAH MARTYN (a3kg) 54.5 (16) |
5M |
54.5 |
16 |
LEAH MARTYN (a3kg) 54.5 |
Scratched |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 53151 |
|
trk DIST cd WET TURF |
5G |
54.5 |
15 |
Scratched |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 000x2 |
|
KICKUPHIGH 3F TRK TURF su DANIEL MOOR 54.0 (4) |
3F |
54.0 |
4 |
DANIEL MOOR 54.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Filly | Sire: BETTER THAN READY (AUS) | Dam: Rockette Rocket (Aus)
Career
11: 2 2 0
Course
1: 1 0 0
Last 12m
7: 2 2 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
5: 1 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 1 0
Good
8: 2 2 0
AW
0: 0 0 0
Soft
3: 0 0 0
Turf
11: 2 2 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
18% - 36%
Season
7: 2 2 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 x6321 |
|
WET TURF ROBBIE DOLAN 52.0 (2) |
3F |
52.0 |
2 |
ROBBIE DOLAN 52.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Filly | Sire: I AM INVINCIBLE (AUS) | Dam: Miles of Krishan (Aus)
Career
9: 2 2 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
9: 2 2 1
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 1
Good
5: 1 2 0
AW
0: 0 0 0
Soft
4: 1 0 1
Turf
9: 2 2 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
22% - 56%
Season
8: 2 2 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 09264 |
|
TRK DIST CD WET TURF STACEY CALLOW (a3kg) 54.0 (3) |
5G |
54.0 |
3 |
STACEY CALLOW (a3kg) 54.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo BR Gelding | Sire: BETTER THAN READY (AUS) | Dam: Night At The Opera (Aus)
Career
28: 3 3 2
Course
5: 1 1 1
Last 12m
15: 1 2 1
Dist
5: 1 1 1
First Up
4: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 0 0
Good
16: 1 1 1
AW
2: 0 0 0
Soft
9: 2 1 1
Turf
26: 3 3 2
Heavy
1: 0 1 0
W% - P%
11% - 29%
Season
10: 0 1 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
16 61702 |
|
TRK DIST CD WET TURF |
6M |
54.0 |
9 |
Scratched |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
17 33543 |
|
DRAGON SONG 6M trk dist cd WET TURF RON STEWART 52.0 (8) |
6M |
52.0 |
8 |
RON STEWART 52.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo BR Mare | Sire: WORTHY CAUSE (AUS) | Dam: Found (Aus)
Career
29: 3 3 4
Course
6: 0 1 1
Last 12m
7: 0 0 3
Dist
4: 0 1 0
First Up
6: 1 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
6: 1 1 0
Good
15: 2 0 3
AW
0: 0 0 0
Soft
14: 1 3 1
Turf
29: 3 3 4
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
10% - 34%
Season
7: 0 0 3
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels