MAGIC MILLIONS BENCHMARK 78 HANDICAP
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Best Odds Fluc
|
Top |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 24103 |
|
UZZIAH 7G trk WET TURF SHANNEN LLEWELLYN (a3kg) 62.5 (14) |
7G |
62.5 |
14 |
SHANNEN LLEWELLYN (a3kg) 62.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo B Gelding | Sire: OUTREACH (AUS) | Dam: Heavensentme (Aus)
Career
40: 8 6 6
Course
3: 0 0 2
Last 12m
12: 1 1 3
Dist
0: 0 0 0
First Up
8: 3 0 2
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 1 3 1
Good
19: 5 3 4
AW
0: 0 0 0
Soft
18: 3 2 2
Turf
40: 8 6 6
Heavy
3: 0 1 0
W% - P%
20% - 50%
Season
7: 1 1 2
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 53x71 |
|
TRK DIST CD WET TURF WILLIAM STANLEY (a3kg) 61.0 (19) |
7G |
61.0 |
19 |
WILLIAM STANLEY (a3kg) 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo B Gelding | Sire: SIYOUNI (FR) | Dam: Embiyra (Ire)
Career
26: 7 1 3
Course
1: 1 0 0
Last 12m
10: 3 1 1
Dist
2: 1 0 0
First Up
7: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 2 0 0
Good
12: 4 0 2
AW
0: 0 0 0
Soft
12: 3 0 1
Turf
26: 7 1 3
Heavy
2: 0 1 0
W% - P%
27% - 42%
Season
6: 1 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 14x00 |
|
LUSKAIRE 5G WET TURF BRAITH NOCK (a1.5kg) 60.0 (3) |
5G |
60.0 |
3 |
BRAITH NOCK (a1.5kg) 60.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: AMERICAN PHAROAH (USA) | Dam: Milseain (NZ)
Career
21: 6 2 3
Course
0: 0 0 0
Last 12m
10: 4 0 2
Dist
0: 0 0 0
First Up
5: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 2 0 1
Good
9: 3 1 1
AW
0: 0 0 0
Soft
8: 1 1 1
Turf
21: 6 2 3
Heavy
4: 2 0 1
W% - P%
29% - 52%
Season
8: 4 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 311x1 |
|
aw TURF su SIENA GRIMA (a3kg) 60.0 (11) |
5G |
60.0 |
11 |
SIENA GRIMA (a3kg) 60.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: SEA THE STARS (IRE) | Dam: Making Light (Ire)
Career
10: 3 2 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 3 0 1
Dist
1: 0 0 0
First Up
7: 1 2 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 1
Good
7: 3 1 1
AW
1: 0 0 1
Soft
1: 0 1 0
Turf
9: 3 2 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
30% - 70%
Season
5: 3 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 124x7 |
|
trk DIST cd WET TURF SU ANNA ROPER (a2kg) 60.0 (2) |
6G |
60.0 |
2 |
ANNA ROPER (a2kg) 60.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: SIYOUNI (FR) | Dam: Giants Play (USA)
Career
37: 4 10 9
Course
2: 0 0 1
Last 12m
10: 2 3 1
Dist
3: 1 0 1
First Up
6: 0 3 0
Firm
1: 0 0 1
Second Up
5: 2 1 1
Good
24: 3 8 4
AW
1: 0 0 0
Soft
8: 1 2 2
Turf
36: 4 10 9
Heavy
3: 0 0 2
W% - P%
11% - 62%
Season
9: 2 3 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 x6313 |
|
TAZIMA (IRE) 5G WET TURF LBF CHAD SCHOFIELD 60.0 (16) |
5G |
60.0 |
16 |
CHAD SCHOFIELD 60.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: AWTAAD (IRE) | Dam: Ezima (Ire)
Career
11: 3 1 4
Course
0: 0 0 0
Last 12m
9: 2 1 4
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 1 1
Good
4: 1 0 2
AW
1: 0 0 0
Soft
4: 1 0 2
Turf
10: 3 1 4
Heavy
2: 1 1 0
W% - P%
27% - 73%
Season
7: 2 0 4
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 51414 |
|
WET TURF |
5G |
59.5 |
20 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: MERCHANT NAVY (AUS) | Dam: Peppermint Patty (Aus)
Career
27: 6 4 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
12: 3 1 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
5: 2 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 1 1 0
Good
16: 3 3 0
AW
0: 0 0 0
Soft
10: 3 1 1
Turf
27: 6 4 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
22% - 41%
Season
9: 2 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 223x2 |
|
TURF su SAM CLIPPERTON 59.5 (5) |
5G |
59.5 |
5 |
SAM CLIPPERTON 59.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo BR Gelding | Sire: UNUSUAL SUSPECT (USA) | Dam: Perfectlyenchanted (NZ)
Career
12: 2 6 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
8: 1 4 1
Dist
0: 0 0 0
First Up
4: 0 3 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 2 1
Good
7: 1 3 2
AW
0: 0 0 0
Soft
4: 1 2 0
Turf
12: 2 6 2
Heavy
1: 0 1 0
W% - P%
17% - 83%
Season
5: 0 3 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 52x54 |
|
TAVROS 5G TURF AARON BULLOCK 58.5 (15) |
5G |
58.5 |
15 |
AARON BULLOCK 58.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo CH Gelding | Sire: BULL POINT (AUS) | Dam: Spinning Quarters (Aus)
Career
18: 5 4 2
Course
1: 0 0 0
Last 12m
8: 2 2 1
Dist
0: 0 0 0
First Up
5: 2 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 2 0
Good
13: 4 4 2
AW
0: 0 0 0
Soft
5: 1 0 0
Turf
18: 5 4 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
28% - 61%
Season
7: 1 2 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 540x0 |
|
WET TURF su ANDREW GIBBONS 58.0 (13) |
6G |
58.0 |
13 |
ANDREW GIBBONS 58.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: SIYOUNI (FR) | Dam: Jordan Princess (Gb)
Career
27: 5 4 5
Course
0: 0 0 0
Last 12m
12: 1 1 2
Dist
1: 0 0 0
First Up
5: 1 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 1 2
Good
14: 1 2 2
AW
0: 0 0 0
Soft
11: 4 2 3
Turf
27: 5 4 5
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
19% - 52%
Season
10: 1 1 2
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 121x0 |
|
AW TURF su RACHEL KING 58.0 (1) |
4G |
58.0 |
1 |
RACHEL KING 58.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: INVINCIBLE ARMY (IRE) | Dam: Golden Rosie (Ire)
Career
10: 2 3 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
2: 1 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 1 0
Good
5: 1 1 0
AW
4: 1 2 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
6: 1 1 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
20% - 50%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 542x6 |
|
TURF su TOM SHERRY 57.5 (6) |
5M |
57.5 |
6 |
TOM SHERRY 57.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Mare | Sire: INTELLO (GER) | Dam: Eiriamach Na Casca (Ire)
Career
18: 3 1 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 1 1 0
Dist
1: 0 0 0
First Up
5: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 1
Good
12: 2 1 1
AW
0: 0 0 0
Soft
6: 1 0 0
Turf
18: 3 1 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
17% - 28%
Season
3: 0 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 x8442 |
|
TRK DIST CD WET TURF ALYSHA COLLETT 57.5 (7) |
6G |
57.5 |
7 |
ALYSHA COLLETT 57.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: NATHANIEL (IRE) | Dam: Italian Connection (Gb)
Career
25: 4 7 6
Course
1: 1 0 0
Last 12m
11: 1 4 1
Dist
1: 1 0 0
First Up
6: 0 0 3
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 2 1 0
Good
10: 1 2 4
AW
0: 0 0 0
Soft
11: 2 4 1
Turf
25: 4 7 6
Heavy
4: 1 1 1
W% - P%
16% - 68%
Season
6: 0 3 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 61x31 |
|
SACRIFY 4G dist TURF MOLLIE FITZGERALD (a3kg) 57.5 (9) |
4G |
57.5 |
9 |
MOLLIE FITZGERALD (a3kg) 57.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: JUSTIFY (USA) | Dam: Sacred Eye (Aus)
Career
18: 4 2 4
Course
0: 0 0 0
Last 12m
9: 3 2 1
Dist
1: 0 1 0
First Up
4: 0 0 3
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 1 0
Good
14: 4 1 4
AW
1: 0 0 0
Soft
2: 0 0 0
Turf
17: 4 2 4
Heavy
1: 0 1 0
W% - P%
22% - 56%
Season
8: 3 2 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 153x4 |
|
WET TURF SU TYLER SCHILLER 57.0 (10) |
5M |
57.0 |
10 |
TYLER SCHILLER 57.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Mare | Sire: CONTRIBUTER (IRE) | Dam: Nomisma (NZ)
Career
27: 3 10 3
Course
1: 0 0 0
Last 12m
11: 1 4 1
Dist
0: 0 0 0
First Up
6: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 2 1 0
Good
13: 1 4 0
AW
0: 0 0 0
Soft
8: 1 3 2
Turf
27: 3 10 3
Heavy
6: 1 3 1
W% - P%
11% - 59%
Season
8: 1 2 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
16 66127 |
|
AMREEKIYAH 4M TURF ZAC LLOYD 56.0 (8) |
4M |
56.0 |
8 |
ZAC LLOYD 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo BR Mare | Sire: JUSTIFY (USA) | Dam: Marianne (NZ)
Career
11: 4 1 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
9: 2 1 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 2 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 0 0
Good
6: 3 1 0
AW
0: 0 0 0
Soft
4: 1 0 0
Turf
11: 4 1 0
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
36% - 45%
Season
8: 1 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
17 68723 |
|
SUNSETS 5G TURF g1 G3 |
5G |
57.0 |
4 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: DUNDEEL (NZ) | Dam: Waterloo Sunset (Aus)
Career
31: 2 4 5
Course
0: 0 0 0
Last 12m
9: 0 1 3
Dist
0: 0 0 0
First Up
6: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 0 1 2
Good
20: 1 2 5
AW
0: 0 0 0
Soft
8: 1 1 0
Turf
31: 2 4 5
Heavy
3: 0 1 0
W% - P%
6% - 35%
Season
7: 0 1 3
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
18 41171 |
|
TRK WET TURF JASON COLLETT 57.0 (18) |
4G |
57.0 |
18 |
JASON COLLETT 57.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: SAXON WARRIOR (JPN) | Dam: Cry For Peace (Aus)
Career
14: 5 1 1
Course
2: 2 0 0
Last 12m
11: 4 0 1
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 1 0
Good
6: 2 0 0
AW
0: 0 0 0
Soft
7: 3 1 0
Turf
14: 5 1 1
Heavy
1: 0 0 1
W% - P%
36% - 50%
Season
8: 3 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
19 321x3 |
|
TURF KERRIN MCEVOY 54.5 (17) |
5M |
54.5 |
17 |
KERRIN MCEVOY 54.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo BR Mare | Sire: SAVABEEL (AUS) | Dam: Cutting Remark (Aus)
Career
25: 4 4 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
13: 2 2 2
Dist
0: 0 0 0
First Up
5: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 0
Good
17: 3 3 2
AW
0: 0 0 0
Soft
6: 1 0 0
Turf
25: 4 4 2
Heavy
2: 0 1 0
W% - P%
16% - 40%
Season
11: 2 2 2
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
20 6x146 |
|
TURF IZZY NEALE (a3kg) 54.0 (12) |
4M |
54.0 |
12 |
IZZY NEALE (a3kg) 54.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Mare | Sire: SWISS ACE (AUS) | Dam: Casa Blanca (NZ)
Career
17: 4 5 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
8: 2 2 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
4: 1 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 2 0 0
Good
12: 4 4 1
AW
0: 0 0 0
Soft
3: 0 1 0
Turf
17: 4 5 1
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
24% - 59%
Season
8: 2 2 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels