Follow @Attheraces On X Handicap
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Odds |
Best Odds Fluc
|
Top |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 58x61 |
|
DIST TURF KEVIN STOTT 62.5 (1) |
3G |
9-12 62.5 |
1 |
KEVIN STOTT 62.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo CH Gelding | Sire: SIYOUNI (FR) | Dam: Massinga (Ire)
Career
4: 1 0 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
4: 1 0 0
Dist
2: 1 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 0
Good
2: 1 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
3: 1 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
25% - 25%
Season
2: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 x8256 |
|
aw PAT COSGRAVE 61.0 (7) |
3F |
9-9 61.0 |
7 |
PAT COSGRAVE 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo CH Filly | Sire: STARMAN (GB) | Dam: Duchess Rose (Ire)
Career
5: 0 1 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 0 1 0
Dist
2: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
0: 0 0 0
AW
4: 0 1 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
1: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 20%
Season
4: 0 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 0x48 |
|
JACK DACE (a2.5kg) 61.0 (3) |
3G |
9-9 61.0 |
3 |
JACK DACE (a2.5kg) 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo CH Gelding | Sire: TASLEET (GB) | Dam: Darrfonah (Ire)
Career
3: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
3: 0 0 0
Dist
1: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
2: 0 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
2: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 4x910 |
|
DIST AW CAM HARDIE 61.0 (9) |
3G |
9-9 61.0 |
9 |
CAM HARDIE 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: SHOWCASING (GB) | Dam: Mahaaseel (Gb)
Career
9: 2 0 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
9: 2 0 1
Dist
3: 1 0 0
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 0
Good
2: 0 0 0
AW
7: 2 0 1
Soft
0: 0 0 0
Turf
2: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
22% - 33%
Season
3: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 x35x6 |
|
aw OISIN ORR 61.0 (4) |
3G |
9-9 61.0 |
4 |
OISIN ORR 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: SIOUX NATION (USA) | Dam: Ajmera (Ire)
Career
4: 0 0 1
Course
1: 0 0 0
Last 12m
4: 0 0 1
Dist
1: 0 0 0
First Up
3: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
2: 0 0 0
AW
2: 0 0 1
Soft
0: 0 0 0
Turf
2: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 25%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 057x3 |
|
dist turf LBF GEORGE WOOD 61.0 (5) |
3G |
9-8 61.0 |
5 |
GEORGE WOOD 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo GR Gelding | Sire: PHOENIX OF SPAIN (IRE) | Dam: Princess Gold (Fr)
Career
4: 0 0 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
4: 0 0 1
Dist
1: 0 0 1
First Up
2: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
3: 0 0 1
AW
0: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
4: 0 0 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
0% - 25%
Season
1: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 556x5 |
|
RED RIFLE 3G OISIN MCSWEENEY 61.0 (11) |
3G |
9-8 61.0 |
11 |
OISIN MCSWEENEY 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo CH Gelding | Sire: TASLEET (GB) | Dam: Beyond Fashion (Gb)
Career
5: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 0 0 0
Dist
3: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
3: 0 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
4: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 365 |
|
dist aw FAYE MCMANOMAN 60.5 (13) |
3G |
9-7 60.5 |
13 |
FAYE MCMANOMAN 60.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: SUPREMACY (IRE) | Dam: Dame Shirley (Gb)
Career
3: 0 0 1
Course
1: 0 0 0
Last 12m
3: 0 0 1
Dist
1: 0 0 1
First Up
1: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
1: 0 0 0
AW
2: 0 0 1
Soft
0: 0 0 0
Turf
1: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 33%
Season
3: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 4x45 |
|
ROB HORNBY 60.5 (14) |
3F |
9-7 60.5 |
14 |
ROB HORNBY 60.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo CH Filly | Sire: SHOWCASING (GB) | Dam: T Shirt Sun Tan (Gb)
Career
3: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
3: 0 0 0
Dist
1: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
2: 0 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
2: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 8244x |
|
aw KAIYA FRASER 59.5 (2) |
3G |
9-5 59.5 |
2 |
KAIYA FRASER 59.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: SUPREMACY (IRE) | Dam: Isaan Queen (Ire)
Career
4: 0 1 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
4: 0 1 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
1: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
0: 0 0 0
AW
4: 0 1 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
0: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 25%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 549 |
|
JONNY PEATE 58.5 (6) |
3G |
9-3 58.5 |
6 |
JONNY PEATE 58.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo CH Gelding | Sire: SOTTSASS (FR) | Dam: Chaibia (Ire)
Career
3: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
3: 0 0 0
Dist
2: 0 0 0
First Up
1: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
1: 0 0 0
AW
2: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
1: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
3: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 7x57 |
|
DAVID EGAN 58.5 (8) |
3F |
9-3 58.5 |
8 |
DAVID EGAN 58.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Filly | Sire: PALACE PIER (GB) | Dam: Intricately (Ire)
Career
3: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
3: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
2: 0 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
2: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 6903x |
|
aw WILLIAM PYLE 57.5 (15) |
3C |
9-1 57.5 |
15 |
WILLIAM PYLE 57.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Colt | Sire: SHOWCASING (GB) | Dam: New Desire (Ire)
Career
4: 0 0 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
4: 0 0 1
Dist
1: 0 0 0
First Up
1: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
1: 0 0 0
AW
3: 0 0 1
Soft
0: 0 0 0
Turf
1: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 25%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 960x |
|
LUKE MORRIS 55.5 (12) |
3G |
8-10 55.5 |
12 |
LUKE MORRIS 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: COTAI GLORY (GB) | Dam: Swift Campaign (Ire)
Career
3: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
3: 0 0 0
Dist
2: 0 0 0
First Up
1: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
1: 0 0 0
AW
2: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
1: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 80x05 |
|
GLORIOLA 3F GINA MANGAN 54.5 (10) |
3F |
8-8 54.5 |
10 |
GINA MANGAN 54.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Filly | Sire: ACLAIM (IRE) | Dam: Gemina (Ire)
Career
6: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 0 0 0
Dist
1: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
6: 0 0 0
AW
0: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
6: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
16 0x007 |
|
ANDREW ELLIOTT 52.5 (16) |
3F |
8-4 52.5 |
16 |
ANDREW ELLIOTT 52.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Filly | Sire: ACLAIM (IRE) | Dam: Cocabana (Gb)
Career
6: 0 0 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
6: 0 0 0
Dist
2: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
4: 0 0 0
AW
2: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
4: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
3: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels