Churchill Tyres Handicap
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Best Odds Fluc
|
Top |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 0x117 |
|
DIST WET AW TURF LBF JAMIE SPENCER 62.5 (15) |
5G |
9-12 62.5 |
15 |
JAMIE SPENCER 62.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: SHOWCASING (GB) | Dam: Pizzazz (Gb)
Career
16: 7 1 4
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 3 0 0
Dist
5: 3 0 1
First Up
5: 1 1 2
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 3 0 0
Good
9: 4 0 2
AW
5: 3 1 1
Soft
2: 0 0 1
Turf
11: 4 0 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
44% - 75%
Season
3: 2 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 212x7 |
|
POCKLINGTON 5H trk DIST cd AW turf SU LBF P J MCDONALD 61.5 (7) |
5H |
9-10 61.5 |
7 |
P J MCDONALD 61.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Horse | Sire: BLUE POINT (IRE) | Dam: Ladies Are Forever (Gb)
Career
13: 3 4 1
Course
3: 0 0 1
Last 12m
8: 1 4 1
Dist
10: 3 2 1
First Up
5: 1 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 2 0 0
Good
6: 0 1 1
AW
7: 3 3 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
6: 0 1 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
23% - 62%
Season
3: 1 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 4x553 |
|
KYLIAN (IRE) 5G trk DIST WET AW TURF g3 LR ROSSA RYAN 61.0 (13) |
5G |
9-9 61.0 |
13 |
ROSSA RYAN 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: INVINCIBLE SPIRIT (IRE) | Dam: Hikmaa (Ire)
Career
27: 6 4 3
Course
4: 0 0 1
Last 12m
8: 1 1 1
Dist
7: 1 1 1
First Up
5: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 1 2 0
Good
18: 2 3 2
AW
6: 4 1 0
Soft
3: 0 0 1
Turf
21: 2 3 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
22% - 48%
Season
3: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 2x20x |
|
trk dist aw TURF lr fu SILVESTRE DE SOUSA 61.0 (21) |
4G |
9-8 61.0 |
21 |
SILVESTRE DE SOUSA 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: MEHMAS (IRE) | Dam: Johara (Ire)
Career
15: 1 3 3
Course
3: 0 0 1
Last 12m
5: 0 2 0
Dist
2: 0 0 1
First Up
3: 0 2 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 1
Good
10: 0 2 2
AW
3: 0 1 1
Soft
2: 1 0 0
Turf
12: 1 2 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
7% - 47%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 159x1 |
|
DIST AW TURF SU BILLY LOUGHNANE 61.0 (5) |
4G |
9-8 61.0 |
5 |
BILLY LOUGHNANE 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: BELARDO (IRE) | Dam: Espoir Et Bonheur (Ire)
Career
16: 6 1 1
Course
1: 0 0 0
Last 12m
7: 3 0 1
Dist
8: 3 1 0
First Up
3: 2 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 0
Good
3: 0 1 1
AW
9: 5 0 0
Soft
3: 1 0 0
Turf
7: 1 1 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
38% - 50%
Season
1: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 2361x |
|
TRK DIST CD TURF TOM MARQUAND 61.0 (9) |
4G |
9-8 61.0 |
9 |
TOM MARQUAND 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo GR Gelding | Sire: DARK ANGEL (IRE) | Dam: Silk Bow (Gb)
Career
9: 3 1 1
Course
1: 1 0 0
Last 12m
6: 2 1 1
Dist
5: 2 1 1
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 2 0 0
Good
4: 2 1 1
AW
1: 0 0 0
Soft
4: 1 0 0
Turf
8: 3 1 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
33% - 56%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 x1177 |
|
trk DIST cd AW TURF OISIN MURPHY 60.5 (16) |
4G |
9-7 60.5 |
16 |
OISIN MURPHY 60.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Gelding | Sire: HARRY ANGEL (IRE) | Dam: Olympic Runner (Gb)
Career
10: 4 1 0
Course
1: 0 1 0
Last 12m
8: 3 1 0
Dist
10: 4 1 0
First Up
3: 3 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 1 0
Good
5: 1 1 0
AW
3: 2 0 0
Soft
2: 1 0 0
Turf
7: 2 1 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
40% - 50%
Season
4: 2 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 1312x |
|
DIST aw TURF FU RYAN SEXTON 60.0 (14) |
6G |
9-6 60.0 |
14 |
RYAN SEXTON 60.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: GLENEAGLES (IRE) | Dam: Love Oasis (Gb)
Career
18: 6 3 2
Course
2: 0 0 0
Last 12m
5: 2 2 1
Dist
5: 1 1 1
First Up
4: 1 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 2 0 0
Good
13: 6 1 1
AW
4: 0 1 1
Soft
1: 0 1 0
Turf
14: 6 2 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
33% - 61%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 9x981 |
|
PILGRIM 5G TRK DIST CD WET TURF WILLIAM PYLE 59.0 (3) |
5G |
9-4 59.0 |
3 |
WILLIAM PYLE 59.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo GR Gelding | Sire: HAVANA GREY (GB) | Dam: Hot Secret (Gb)
Career
17: 4 2 3
Course
6: 1 1 1
Last 12m
4: 1 0 0
Dist
5: 1 1 0
First Up
4: 0 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 2
Good
11: 2 2 2
AW
2: 0 0 0
Soft
4: 2 0 1
Turf
15: 4 2 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
24% - 53%
Season
3: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 590x6 |
|
FANDOM 5G TURF g3 LR SU SEAN LEVEY 59.0 (6) |
5G |
9-4 59.0 |
6 |
SEAN LEVEY 59.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: SHOWCASING (GB) | Dam: Brogan (Gb)
Career
9: 3 0 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
4: 0 0 0
Dist
2: 0 0 0
First Up
5: 2 0 1
Firm
2: 1 0 1
Second Up
3: 1 0 0
Good
4: 2 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
2: 0 0 0
Turf
8: 3 0 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
33% - 44%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 09x83 |
|
TRK TURF g2 LR ROB HORNBY 58.0 (8) |
4G |
9-2 58.0 |
8 |
ROB HORNBY 58.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: EQTIDAAR (IRE) | Dam: Avon Breeze (Gb)
Career
14: 2 2 1
Course
3: 2 0 0
Last 12m
7: 1 0 1
Dist
2: 0 0 0
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 1 1
Good
13: 2 2 1
AW
0: 0 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
14: 2 2 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
14% - 36%
Season
2: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 2723x |
|
SONDAD 5G DIST WET AW TURF LBF PAUL MULRENNAN 58.0 (19) |
5G |
9-2 58.0 |
19 |
PAUL MULRENNAN 58.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: WASHINGTON DC (IRE) | Dam: Penny Garcia (Gb)
Career
13: 4 3 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 1 2 1
Dist
11: 4 3 1
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 1 0
Good
8: 2 2 0
AW
2: 1 0 0
Soft
3: 1 1 1
Turf
11: 3 3 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
31% - 62%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 47938 |
|
trk DIST cd AW TURF SHANE GRAY 57.0 (2) |
5G |
9-0 57.0 |
2 |
SHANE GRAY 57.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: COTAI GLORY (GB) | Dam: Deliziosa (Ire)
Career
27: 5 4 2
Course
7: 0 1 1
Last 12m
9: 0 0 1
Dist
21: 4 4 2
First Up
5: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 0 2 0
Good
13: 2 1 1
AW
12: 3 3 1
Soft
2: 0 0 0
Turf
15: 2 1 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
19% - 41%
Season
4: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 886x5 |
|
RUSSET GOLD 6G trk dist WET TURF g3 lr SU KEVIN STOTT 56.5 (1) |
6G |
8-13 56.5 |
1 |
KEVIN STOTT 56.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo CH Gelding | Sire: AL KAZEEM (GB) | Dam: Affluent (Gb)
Career
25: 2 2 3
Course
1: 0 0 1
Last 12m
8: 0 0 0
Dist
16: 0 2 2
First Up
5: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 0 0
Good
20: 2 1 2
AW
0: 0 0 0
Soft
5: 0 1 1
Turf
25: 2 2 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
8% - 28%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 15x09 |
|
DIST AW TURF DANIEL TUDHOPE 56.5 (10) |
4G |
8-13 56.5 |
10 |
DANIEL TUDHOPE 56.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: DARK ANGEL (IRE) | Dam: Aristocratic (Gb)
Career
18: 4 1 2
Course
3: 0 0 0
Last 12m
12: 2 1 1
Dist
14: 3 1 2
First Up
4: 2 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 1
Good
14: 3 1 2
AW
3: 1 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
15: 3 1 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
22% - 39%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
16 42x46 |
|
DIST aw TURF CAM HARDIE 56.0 (20) |
4G |
8-12 56.0 |
20 |
CAM HARDIE 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: KODI BEAR (IRE) | Dam: Tralong Bay (Ire)
Career
8: 2 1 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
7: 2 1 0
Dist
8: 2 1 1
First Up
3: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 0
Good
5: 2 0 1
AW
3: 0 1 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
5: 2 0 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
25% - 50%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
17 00x31 |
|
TRK DIST CD AW TURF BILLY GARRITTY 56.0 (17) |
8G |
8-12 56.0 |
17 |
BILLY GARRITTY 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8yo B Gelding | Sire: DARK ANGEL (IRE) | Dam: Capulet Monteque (Ire)
Career
54: 9 6 2
Course
8: 2 1 0
Last 12m
12: 1 1 1
Dist
51: 8 6 2
First Up
9: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
8: 1 1 0
Good
30: 3 6 1
AW
15: 3 0 1
Soft
8: 3 0 0
Turf
39: 6 6 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
17% - 31%
Season
2: 1 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
18 407x8 |
|
TRK DIST TURF G3 SU MARCO GHIANI 56.0 (12) |
5G |
8-11 56.0 |
12 |
MARCO GHIANI 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo BR Gelding | Sire: SIOUX NATION (USA) | Dam: Just Wondering (Ire)
Career
15: 2 0 2
Course
3: 1 0 0
Last 12m
5: 0 0 1
Dist
9: 1 0 2
First Up
4: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 0 0
Good
14: 2 0 2
AW
0: 0 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
15: 2 0 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
13% - 27%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
19 3x255 |
|
TRK DIST CD WET AW TURF g2 JAMES SULLIVAN 55.5 (11) |
6G |
8-10 55.5 |
11 |
JAMES SULLIVAN 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: ACCLAMATION (GB) | Dam: Jolie Chanson (Fr)
Career
45: 6 3 4
Course
8: 1 0 0
Last 12m
15: 2 1 1
Dist
40: 5 3 3
First Up
6: 0 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
6: 1 0 0
Good
28: 4 2 1
AW
9: 1 1 1
Soft
7: 1 0 1
Turf
36: 5 2 3
Heavy
1: 0 0 1
W% - P%
13% - 29%
Season
3: 0 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
20 60x07 |
|
TRK DIST cd TURF g2 JASON HART 55.5 (4) |
6G |
8-10 55.5 |
4 |
JASON HART 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: STARSPANGLEDBANNER (AUS) | Dam: Beach Wedding (Ire)
Career
35: 6 2 4
Course
4: 1 1 0
Last 12m
8: 1 1 0
Dist
15: 4 1 1
First Up
5: 3 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 0 0 1
Good
28: 6 1 4
AW
2: 0 0 0
Soft
4: 0 1 0
Turf
33: 6 2 4
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
17% - 34%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
21 299x3 |
|
DIST TURF su ROWAN SCOTT 55.0 (22) |
4G |
8-9 55.0 |
22 |
ROWAN SCOTT 55.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Gelding | Sire: WASHINGTON DC (IRE) | Dam: Dance On The Day (Ire)
Career
15: 2 6 1
Course
3: 0 0 0
Last 12m
6: 0 2 1
Dist
13: 1 6 1
First Up
3: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 2 0
Good
14: 2 6 1
AW
0: 0 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
15: 2 6 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
13% - 60%
Season
1: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
22 150x4 |
|
WOVEN 10G TRK DIST WET aw TURF SU CONNOR BEASLEY 55.0 (18) |
10G |
8-9 55.0 |
18 |
CONNOR BEASLEY 55.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10yo CH Gelding | Sire: DUTCH ART (GB) | Dam: Regal Silk (Gb)
Career
62: 5 11 5
Course
7: 1 0 0
Last 12m
9: 1 1 0
Dist
46: 3 9 3
First Up
12: 2 4 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
11: 2 2 0
Good
36: 3 7 2
AW
8: 0 1 1
Soft
12: 1 3 1
Turf
54: 5 10 4
Heavy
6: 1 0 1
W% - P%
8% - 34%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels