The Mervue Equine Supplements Handicap (0-60)
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Odds |
Best Odds Fluc
|
Top |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 1x930 |
|
WET TURF REESE HOLOHAN (a3kg) 64.5 (19) |
5G |
10-2 64.5 |
19 |
REESE HOLOHAN (a3kg) 64.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: FARHH (GB) | Dam: Alessandria (Gb)
Career
18: 3 1 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
11: 3 1 1
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 2
Good
5: 2 0 1
AW
5: 0 0 0
Soft
8: 1 1 1
Turf
13: 3 1 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
17% - 33%
Season
3: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 08740 |
|
trk WET AW TURF JOSEPH SHERIDAN 64.0 (4) |
8G |
10-1 64.0 |
4 |
JOSEPH SHERIDAN 64.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8yo B Gelding | Sire: PRIDE OF DUBAI (AUS) | Dam: Whatelseaboutyou (Ire)
Career
72: 9 2 4
Course
7: 0 0 1
Last 12m
23: 2 0 2
Dist
0: 0 0 0
First Up
6: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
6: 1 0 0
Good
32: 3 2 1
AW
22: 4 0 2
Soft
16: 2 0 1
Turf
50: 5 2 2
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
12% - 21%
Season
9: 1 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 9p0px |
|
DIST WET TURF G F CARROLL 64.0 (20) |
6M |
10-1 64.0 |
20 |
G F CARROLL 64.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo GR Mare | Sire: KESSAAR (IRE) | Dam: Somewhere (Ire)
Career
31: 2 2 2
Course
3: 0 0 0
Last 12m
6: 0 0 0
Dist
4: 1 1 0
First Up
4: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 1
Good
17: 1 1 1
AW
0: 0 0 0
Soft
10: 1 1 1
Turf
31: 2 2 2
Heavy
4: 0 0 0
W% - P%
6% - 19%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 6760x |
|
turf SAM COEN (a2.5kg) 63.5 (2) |
4F |
10-0 63.5 |
2 |
SAM COEN (a2.5kg) 63.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: GLENEAGLES (IRE) | Dam: Agnethe (Ire)
Career
13: 0 2 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
8: 0 2 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 1 0
Good
5: 0 2 0
AW
4: 0 0 0
Soft
2: 0 0 0
Turf
9: 0 2 0
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
0% - 15%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 04170 |
|
AUTOCRAT 6G AW turf LUKE MCATEER 62.5 (17) |
6G |
9-12 62.5 |
17 |
LUKE MCATEER 62.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: NO NAY NEVER (USA) | Dam: Crystal Diamond (Gb)
Career
49: 6 2 2
Course
2: 0 0 0
Last 12m
14: 1 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
6: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 1 0 0
Good
11: 0 1 0
AW
29: 6 1 2
Soft
6: 0 0 0
Turf
20: 0 1 0
Heavy
3: 0 0 0
W% - P%
12% - 20%
Season
4: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 485x0 |
|
AMAVASYA 4F W J LEE 62.0 (1) |
4F |
9-11 62.0 |
1 |
W J LEE 62.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: SEA THE MOON (GER) | Dam: Shemsa (Fr)
Career
10: 0 0 0
Course
2: 0 0 0
Last 12m
6: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
4: 0 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
5: 0 0 0
Turf
9: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 56x40 |
|
NUMIDIA 8G dist WET AW TURF RORY CLEARY 62.0 (5) |
8G |
9-11 62.0 |
5 |
RORY CLEARY 62.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8yo B Gelding | Sire: ESTIDHKAAR (IRE) | Dam: No Way (Ire)
Career
54: 4 4 5
Course
3: 0 0 0
Last 12m
12: 1 0 1
Dist
4: 0 0 1
First Up
8: 1 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
8: 0 0 1
Good
18: 1 2 2
AW
19: 3 2 1
Soft
15: 0 0 2
Turf
35: 1 2 4
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
7% - 24%
Season
3: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 1523x |
|
AW fu SEAMIE HEFFERNAN 62.0 (14) |
6M |
9-11 62.0 |
14 |
SEAMIE HEFFERNAN 62.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Mare | Sire: POET'S WORD (IRE) | Dam: Trishuli Rock (Ire)
Career
27: 4 3 4
Course
1: 0 0 0
Last 12m
9: 1 1 2
Dist
0: 0 0 0
First Up
5: 0 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 0 0 0
Good
6: 0 0 0
AW
18: 4 3 4
Soft
3: 0 0 0
Turf
9: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
15% - 41%
Season
3: 0 1 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 9x506 |
|
TRK TURF SADHBH TORMEY (a3kg) 61.5 (12) |
7M |
9-10 61.5 |
12 |
SADHBH TORMEY (a3kg) 61.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo B Mare | Sire: FARHH (GB) | Dam: Random (Gb)
Career
60: 6 2 6
Course
17: 2 0 3
Last 12m
10: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
5: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 0 0 1
Good
29: 3 1 6
AW
8: 0 0 0
Soft
16: 2 1 0
Turf
52: 6 2 6
Heavy
7: 1 0 0
W% - P%
10% - 23%
Season
3: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 40x83 |
|
DIST WET TURF JAMES J G RYAN 61.5 (13) |
5G |
9-10 61.5 |
13 |
JAMES J G RYAN 61.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: BELARDO (IRE) | Dam: Rice Mother (Ire)
Career
28: 1 4 3
Course
1: 0 0 0
Last 12m
15: 1 4 2
Dist
4: 1 1 0
First Up
5: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 0 1 1
Good
10: 1 3 1
AW
5: 0 0 0
Soft
11: 0 1 2
Turf
23: 1 4 3
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
4% - 29%
Season
2: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 9468x |
|
aw fu R P WHELAN 61.5 (8) |
5M |
9-10 61.5 |
8 |
R P WHELAN 61.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo CH Mare | Sire: WALDGEIST (GB) | Dam: Exotic Isle (Gb)
Career
14: 0 2 0
Course
2: 0 0 0
Last 12m
6: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 0
Good
6: 0 0 0
AW
7: 0 2 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
7: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 14%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 86x00 |
|
MINERS CABIN 4G LEIGH ROCHE 61.0 (16) |
4G |
9-9 61.0 |
16 |
LEIGH ROCHE 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: HUNTING HORN (IRE) | Dam: Red Vermillion (Ire)
Career
5: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
2: 0 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
2: 0 0 0
Turf
4: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
3: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 8x0xp |
|
|
4F |
9-6 60.0 |
9 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: AMARON (GB) | Dam: Riviere Diamant (Ire)
Career
11: 0 0 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
7: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
4: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
2: 0 0 0
AW
2: 0 0 0
Soft
7: 0 0 0
Turf
9: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 00x0x |
|
WET turf RIAN LANE (a4.5kg) 60.0 (18) |
4G |
9-6 60.0 |
18 |
RIAN LANE (a4.5kg) 60.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: ESTIDHKAAR (IRE) | Dam: Alphaville (Gb)
Career
9: 0 0 1
Course
1: 0 0 0
Last 12m
4: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
5: 0 0 0
AW
3: 0 0 0
Soft
1: 0 0 1
Turf
6: 0 0 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 11%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 55045 |
|
turf |
5G |
9-4 59.0 |
15 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo CH Gelding | Sire: MASAR (IRE) | Dam: Notary (Gb)
Career
22: 0 2 0
Course
2: 0 0 0
Last 12m
11: 0 2 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
6: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 0
Good
10: 0 2 0
AW
4: 0 0 0
Soft
8: 0 0 0
Turf
18: 0 2 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 9%
Season
5: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
16 5432x |
|
MARIANS GAL 6M AW JULIAN PIETROPAOLO (a3kg) 57.0 (3) |
6M |
9-0 57.0 |
3 |
JULIAN PIETROPAOLO (a3kg) 57.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Mare | Sire: KUROSHIO (AUS) | Dam: Supreme Spirit (Ire)
Career
24: 1 1 4
Course
0: 0 0 0
Last 12m
10: 1 1 3
Dist
0: 0 0 0
First Up
6: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 1
Good
5: 0 0 0
AW
16: 1 1 4
Soft
0: 0 0 0
Turf
8: 0 0 0
Heavy
3: 0 0 0
W% - P%
4% - 25%
Season
3: 0 1 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
17 8800x |
|
SHAKITA 4F NICOLA BURNS (a2.5kg) 57.0 (6) |
4F |
9-0 57.0 |
6 |
NICOLA BURNS (a2.5kg) 57.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: COULSTY (IRE) | Dam: La Chita Bonita (Ire)
Career
8: 0 0 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
7: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
2: 0 0 0
AW
0: 0 0 0
Soft
6: 0 0 0
Turf
8: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
18 00x90 |
|
BANG PO 6G TURF WESLEY JOYCE (a1.5kg) 55.5 (10) |
6G |
8-10 55.5 |
10 |
WESLEY JOYCE (a1.5kg) 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: COTAI GLORY (GB) | Dam: Bushieb (Ire)
Career
26: 1 1 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
8: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
7: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 0 0 0
Good
4: 0 0 0
AW
5: 0 0 0
Soft
12: 0 1 0
Turf
21: 1 1 0
Heavy
5: 1 0 0
W% - P%
4% - 8%
Season
4: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
19 776x3 |
|
WET turf SHANE FOLEY 55.5 (7) |
9G |
8-10 55.5 |
7 |
SHANE FOLEY 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9yo B Gelding | Sire: CAMELOT (GB) | Dam: Miletrian (Ire)
Career
16: 0 0 1
Course
2: 0 0 0
Last 12m
5: 0 0 1
Dist
2: 0 0 0
First Up
5: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 0
Good
10: 0 0 0
AW
0: 0 0 0
Soft
4: 0 0 1
Turf
16: 0 0 1
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
0% - 6%
Season
2: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
20 54x55 |
|
MASEGO 4G PATRICK MCGETTIGAN (a2.5kg) 55.5 (11) |
4G |
8-10 55.5 |
11 |
PATRICK MCGETTIGAN (a2.5kg) 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: U S NAVY FLAG (USA) | Dam: By Jupiter (Gb)
Career
10: 0 0 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
6: 0 0 0
Dist
0: 0 0 0
First Up
4: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 0
Good
4: 0 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
4: 0 0 0
Turf
9: 0 0 0
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
0% - 0%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels