Sun's "Save Our Bets" Handicap
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Odds |
Best Odds Fluc
|
Top |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 35x84 |
|
TRK DIST CD WET TURF JASON HART 61.0 (10) |
3G |
9-9 61.0 |
10 |
JASON HART 61.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: INVINCIBLE ARMY (IRE) | Dam: Oddysey (Ire)
Career
12: 3 0 1
Course
2: 2 0 0
Last 12m
12: 3 0 1
Dist
9: 2 0 1
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
8: 3 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
2: 0 0 1
Turf
11: 3 0 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
25% - 33%
Season
2: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 312x6 |
|
MO OF CAIRO 3C trk dist TURF su KEVIN STOTT 61.0 (1) |
3C |
9-8 61.0 |
1 |
KEVIN STOTT 61.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo GR Colt | Sire: HAVANA GREY (GB) | Dam: How High The Sky (Ire)
Career
5: 1 2 1
Course
1: 0 1 0
Last 12m
5: 1 2 1
Dist
2: 0 1 1
First Up
2: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 1
Good
5: 1 2 1
AW
0: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
5: 1 2 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
20% - 80%
Season
1: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 428x2 |
|
trk dist TURF su CONNOR BEASLEY 60.0 (13) |
3G |
9-6 60.0 |
13 |
CONNOR BEASLEY 60.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: DARK ANGEL (IRE) | Dam: Holwah (Gb)
Career
8: 1 3 1
Course
1: 0 1 0
Last 12m
8: 1 3 1
Dist
4: 0 2 1
First Up
2: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 1
Good
7: 1 2 1
AW
0: 0 0 0
Soft
1: 0 1 0
Turf
8: 1 3 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
12% - 62%
Season
1: 0 1 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 11213 |
|
ALASRAE 3G DIST AW turf LBF JACK CALLAN (a1.5kg) 60.0 (14) |
3G |
9-6 60.0 |
14 |
JACK CALLAN (a1.5kg) 60.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo GR Gelding | Sire: HAVANA GREY (GB) | Dam: Up To Speed (Gb)
Career
13: 3 4 1
Course
1: 0 0 0
Last 12m
13: 3 4 1
Dist
8: 3 3 1
First Up
2: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
4: 0 1 0
AW
9: 3 3 1
Soft
0: 0 0 0
Turf
4: 0 1 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
23% - 62%
Season
6: 3 2 1
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 223x1 |
|
GOUKEN (FR) 3G DIST AW turf su TOM MARQUAND 60.0 (4) |
3G |
9-6 60.0 |
4 |
TOM MARQUAND 60.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: GOKEN (FR) | Dam: Zala Chope (Fr)
Career
6: 1 2 3
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 1 2 3
Dist
5: 1 2 2
First Up
2: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 1
Good
3: 0 1 2
AW
2: 1 0 1
Soft
1: 0 1 0
Turf
4: 0 2 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
17% - 100%
Season
1: 1 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 x32x1 |
|
MARCELLINUS 3G dist WET aw TURF su PIERRE-LOUIS JAMIN 58.5 (5) |
3G |
9-3 58.5 |
5 |
PIERRE-LOUIS JAMIN 58.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: SHOWCASING (GB) | Dam: Daring Day (Gb)
Career
4: 1 1 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
4: 1 1 2
Dist
2: 0 0 2
First Up
3: 1 0 2
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
2: 1 0 1
AW
1: 0 1 0
Soft
1: 0 0 1
Turf
3: 1 0 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
25% - 100%
Season
1: 1 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 21x2 |
|
dist AW SU PAUL MULRENNAN 58.5 (6) |
3G |
9-3 58.5 |
6 |
PAUL MULRENNAN 58.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: DANDY MAN (IRE) | Dam: Winter Oasis (Ire)
Career
3: 1 2 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
3: 1 2 0
Dist
1: 0 1 0
First Up
2: 0 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 1 0 0
Good
0: 0 0 0
AW
3: 1 2 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
0: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
33% - 100%
Season
2: 1 1 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 x3394 |
|
DIST WET AW turf M P SHEEHY 58.5 (9) |
3G |
9-3 58.5 |
9 |
M P SHEEHY 58.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo CH Gelding | Sire: COTAI GLORY (GB) | Dam: Mokhtarah (Ire)
Career
6: 1 0 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 1 0 2
Dist
3: 1 0 1
First Up
2: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 1
Good
1: 0 0 0
AW
4: 1 0 1
Soft
1: 0 0 1
Turf
2: 0 0 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
17% - 50%
Season
4: 0 0 2
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 271x0 |
|
KODY B (IRE) 3C DIST TURF su DANIEL TUDHOPE 58.5 (2) |
3C |
9-3 58.5 |
2 |
DANIEL TUDHOPE 58.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Colt | Sire: DARK ANGEL (IRE) | Dam: Kodinar (Gb)
Career
5: 1 1 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 1 1 0
Dist
3: 1 1 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
3: 0 1 0
AW
0: 0 0 0
Soft
2: 1 0 0
Turf
5: 1 1 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
20% - 40%
Season
1: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 6x221 |
|
DIST WET aw TURF DAVID ALLAN 58.5 (3) |
3G |
9-3 58.5 |
3 |
DAVID ALLAN 58.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: COTAI GLORY (GB) | Dam: Saikung (Ire)
Career
7: 1 2 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
7: 1 2 2
Dist
1: 1 0 0
First Up
2: 0 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 1 0
Good
5: 1 1 1
AW
1: 0 1 0
Soft
1: 0 0 1
Turf
6: 1 1 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
14% - 71%
Season
3: 1 2 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 43x19 |
|
PROOF 3C dist WET AW TURF SAFFIE OSBORNE 58.0 (11) |
3C |
9-2 58.0 |
11 |
SAFFIE OSBORNE 58.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Colt | Sire: ZOUSTAR (AUS) | Dam: Filona (Ire)
Career
12: 2 2 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
12: 2 2 2
Dist
4: 0 0 1
First Up
2: 1 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
7: 0 2 0
AW
1: 1 0 0
Soft
2: 0 0 1
Turf
11: 1 2 2
Heavy
2: 1 0 1
W% - P%
17% - 50%
Season
2: 1 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 221x5 |
|
DAIZEN (IRE) 3G DIST aw TURF su KAIYA FRASER 55.5 (7) |
3G |
8-10 55.5 |
7 |
KAIYA FRASER 55.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo GR Gelding | Sire: HAVANA GREY (GB) | Dam: Aladaala (Ire)
Career
7: 1 2 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
7: 1 2 0
Dist
5: 1 2 0
First Up
3: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 1 0
Good
3: 0 0 0
AW
1: 0 1 0
Soft
3: 1 1 0
Turf
6: 1 1 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
14% - 43%
Season
1: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 3187x |
|
DIST AW LBF ETHAN TINDALL (a2.5kg) 55.0 (8) |
3G |
8-9 55.0 |
8 |
ETHAN TINDALL (a2.5kg) 55.0 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo BR Gelding | Sire: BLUE POINT (IRE) | Dam: Free Spirit (Gb)
Career
5: 1 0 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 1 0 1
Dist
4: 1 0 1
First Up
1: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 1
Good
0: 0 0 0
AW
5: 1 0 1
Soft
0: 0 0 0
Turf
0: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
20% - 40%
Season
3: 1 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 652x0 |
|
turf JAMES SULLIVAN 52.5 (12) |
3G |
8-4 52.5 |
12 |
JAMES SULLIVAN 52.5 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3yo B Gelding | Sire: DARK ANGEL (IRE) | Dam: Reality of Dreams (USA)
Career
5: 0 1 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
5: 0 1 0
Dist
2: 0 0 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 0 0
Good
5: 0 1 0
AW
0: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
5: 0 1 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
0% - 20%
Season
1: 0 0 0
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels