Lindum York Handicap
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Best Odds Fluc
|
Top |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 2056x |
|
DIST AW TURF fu JACK CALLAN (a1.5kg) 62.5 (13) |
4H |
9-12 62.5 |
13 |
JACK CALLAN (a1.5kg) 62.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Horse | Sire: COULSTY (IRE) | Dam: Ranallagh Rocket (Ire)
Career
10: 3 3 0
Course
1: 0 0 0
Last 12m
4: 0 1 0
Dist
4: 1 3 0
First Up
2: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 1 0
Good
6: 1 2 0
AW
3: 2 1 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
7: 1 2 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
30% - 60%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 557x1 |
|
DIST AW TURF lr JAMIE SPENCER 61.0 (18) |
5G |
9-9 61.0 |
18 |
JAMIE SPENCER 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: TOO DARN HOT (GB) | Dam: Summer Flower (Ire)
Career
30: 3 3 5
Course
0: 0 0 0
Last 12m
11: 1 0 3
Dist
12: 1 1 2
First Up
5: 2 0 0
Firm
2: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 0
Good
21: 1 2 5
AW
2: 1 0 0
Soft
4: 1 0 0
Turf
28: 2 3 5
Heavy
1: 0 1 0
W% - P%
10% - 37%
Season
1: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 3287x |
|
REDORANGE 4G DIST TURF lr fu RYAN MOORE 61.0 (12) |
4G |
9-9 61.0 |
12 |
RYAN MOORE 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: MEHMAS (IRE) | Dam: Ring For Baileys (Gb)
Career
12: 2 2 4
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 0 1 2
Dist
10: 1 1 4
First Up
2: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 1
Good
11: 2 2 4
AW
1: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
11: 2 2 4
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
17% - 67%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 30x30 |
|
trk DIST cd AW TURF JACK NICHOLLS (a2.5kg) 61.0 (1) |
4G |
9-9 61.0 |
1 |
JACK NICHOLLS (a2.5kg) 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Gelding | Sire: EARTHLIGHT (IRE) | Dam: Rashaaqa (Gb)
Career
14: 3 0 3
Course
3: 0 0 1
Last 12m
8: 1 0 3
Dist
12: 3 0 3
First Up
3: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 0 1
Good
7: 1 0 1
AW
5: 2 0 2
Soft
2: 0 0 0
Turf
9: 1 0 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
21% - 43%
Season
2: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 1325x |
|
TRK DIST cd AW TURF FU JASON HART 58.5 (2) |
4F |
9-3 58.5 |
2 |
JASON HART 58.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: RAJASINGHE (IRE) | Dam: Abonos (Ire)
Career
13: 6 1 1
Course
3: 1 0 1
Last 12m
7: 3 1 1
Dist
10: 5 1 1
First Up
2: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 0
Good
9: 5 1 1
AW
2: 1 0 0
Soft
2: 0 0 0
Turf
11: 5 1 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
46% - 62%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 5826x |
|
trk DIST AW TURF fu WARREN FENTIMAN (a1.5kg) 58.5 (22) |
4F |
9-3 58.5 |
22 |
WARREN FENTIMAN (a1.5kg) 58.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: STUDY OF MAN (IRE) | Dam: Colorada (Gb)
Career
14: 3 4 0
Course
1: 0 1 0
Last 12m
8: 2 1 0
Dist
5: 2 1 0
First Up
2: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 1 0
Good
10: 2 3 0
AW
1: 1 0 0
Soft
2: 0 1 0
Turf
13: 2 4 0
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
21% - 50%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 x11x3 |
|
DIST TURF SU LBF CALLUM RODRIGUEZ 58.5 (11) |
4G |
9-3 58.5 |
11 |
CALLUM RODRIGUEZ 58.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: BLUE POINT (IRE) | Dam: Platinum Coast (USA)
Career
6: 3 0 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
3: 2 0 1
Dist
4: 3 0 1
First Up
4: 2 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 0
Good
4: 1 0 1
AW
0: 0 0 0
Soft
2: 2 0 0
Turf
6: 3 0 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
50% - 67%
Season
1: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 15254 |
|
DIST AW BARRY MCHUGH 57.5 (9) |
5M |
9-1 57.5 |
9 |
BARRY MCHUGH 57.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo CH Mare | Sire: SHAMARDAL (USA) | Dam: Right Direction (Ire)
Career
19: 3 4 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
13: 2 3 2
Dist
3: 1 1 0
First Up
3: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 1 1
Good
2: 0 0 0
AW
16: 3 4 2
Soft
1: 0 0 0
Turf
3: 0 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
16% - 47%
Season
5: 1 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 53951 |
|
DIST AW TURF DANIEL TUDHOPE 57.0 (21) |
4G |
9-0 57.0 |
21 |
DANIEL TUDHOPE 57.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: PROFITABLE (IRE) | Dam: Ahazeej (Ire)
Career
22: 5 4 3
Course
0: 0 0 0
Last 12m
21: 5 3 3
Dist
22: 5 4 3
First Up
2: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
7: 3 2 1
AW
13: 2 2 2
Soft
2: 0 0 0
Turf
9: 3 2 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
23% - 55%
Season
6: 1 1 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 6x5x1 |
|
TRK DIST CD TURF SU P J MCDONALD 56.5 (6) |
5G |
8-13 56.5 |
6 |
P J MCDONALD 56.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo CH Gelding | Sire: STARSPANGLEDBANNER (AUS) | Dam: Great Dame (Ire)
Career
14: 3 2 1
Course
5: 1 1 1
Last 12m
8: 2 1 1
Dist
10: 3 1 0
First Up
7: 2 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 0
Good
11: 2 2 1
AW
2: 0 0 0
Soft
1: 1 0 0
Turf
12: 3 2 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
21% - 43%
Season
2: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 14x52 |
|
DIST AW TURF OISIN MURPHY 56.0 (10) |
5G |
8-11 56.0 |
10 |
OISIN MURPHY 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo GR Gelding | Sire: INVINCIBLE ARMY (IRE) | Dam: Angelic Light (Ire)
Career
26: 4 5 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
11: 3 2 1
Dist
24: 4 5 1
First Up
7: 1 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 1 2 0
Good
15: 2 2 0
AW
6: 2 1 1
Soft
4: 0 2 0
Turf
20: 2 4 0
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
15% - 38%
Season
2: 0 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 0400x |
|
TRK DIST cd AW TURF fu SHANE GRAY 56.0 (17) |
8G |
8-11 56.0 |
17 |
SHANE GRAY 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8yo B Gelding | Sire: KODI BEAR (IRE) | Dam: Fancy Vivid (Ire)
Career
56: 8 9 6
Course
14: 2 2 0
Last 12m
9: 1 1 1
Dist
18: 4 2 1
First Up
6: 0 1 2
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 1 1 1
Good
38: 5 7 5
AW
16: 3 2 1
Soft
2: 0 0 0
Turf
40: 5 7 5
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
14% - 41%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 049x7 |
|
trk dist cd WET TURF g2 SU MARK WINN 55.5 (20) |
5G |
8-10 55.5 |
20 |
MARK WINN 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: BATED BREATH (GB) | Dam: Hala Hala (Ire)
Career
20: 2 1 6
Course
1: 0 0 1
Last 12m
7: 0 0 2
Dist
15: 0 1 3
First Up
4: 0 1 1
Firm
2: 1 0 1
Second Up
3: 1 0 0
Good
16: 1 1 4
AW
1: 0 0 0
Soft
1: 0 0 1
Turf
19: 2 1 6
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
10% - 45%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 30x00 |
|
trk DIST cd WET TURF LAUREN YOUNG (a2.5kg) 55.5 (3) |
6M |
8-10 55.5 |
3 |
LAUREN YOUNG (a2.5kg) 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Mare | Sire: ORIENTOR (GB) | Dam: Eternal Instinct (Gb)
Career
32: 8 5 5
Course
4: 0 1 1
Last 12m
16: 3 3 4
Dist
16: 2 3 4
First Up
4: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 0
Good
27: 8 5 3
AW
2: 0 0 0
Soft
3: 0 0 2
Turf
30: 8 5 5
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
25% - 56%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 6x131 |
|
DIST AW TURF JASON WATSON 55.0 (14) |
4H |
8-9 55.0 |
14 |
JASON WATSON 55.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Horse | Sire: KUROSHIO (AUS) | Dam: Ella Fitzgerald (Ire)
Career
9: 3 2 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
9: 3 2 1
Dist
6: 3 2 0
First Up
2: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 0 1
Good
3: 1 1 0
AW
2: 1 0 1
Soft
4: 1 1 0
Turf
7: 2 2 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
33% - 67%
Season
3: 2 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
16 006x2 |
|
BRAZEN BOLT 9G TRK DIST CD AW TURF G3 SU HARRY VIGORS (a3kg) 55.0 (19) |
9G |
8-9 55.0 |
19 |
HARRY VIGORS (a3kg) 55.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9yo B Gelding | Sire: BRAZEN BEAU (AUS) | Dam: Gladys' Gal (Gb)
Career
51: 11 11 5
Course
6: 1 0 1
Last 12m
9: 2 2 1
Dist
11: 3 1 0
First Up
11: 0 2 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
9: 2 2 2
Good
35: 7 10 4
AW
15: 4 1 1
Soft
1: 0 0 0
Turf
36: 7 10 4
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
22% - 53%
Season
1: 0 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
17 8x214 |
|
I'M NEXT 4G DIST AW TURF DURAN FENTIMAN 53.5 (7) |
4G |
8-6 53.5 |
7 |
DURAN FENTIMAN 53.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: ARDAD (IRE) | Dam: Dharwa (Gb)
Career
16: 4 2 3
Course
2: 0 0 0
Last 12m
11: 3 2 1
Dist
14: 4 2 3
First Up
4: 0 1 2
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 0 0
Good
12: 2 2 3
AW
1: 1 0 0
Soft
2: 0 0 0
Turf
15: 3 2 3
Heavy
1: 1 0 0
W% - P%
25% - 56%
Season
3: 1 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
18 10x21 |
|
TRK DIST CD WET AW TURF LR JAMES SULLIVAN 53.5 (4) |
12G |
8-6 53.5 |
4 |
JAMES SULLIVAN 53.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12yo B Gelding | Sire: SIR PRANCEALOT (IRE) | Dam: Mystic Dream (Gb)
Career
118: 19 13 8
Course
35: 7 0 2
Last 12m
14: 4 3 1
Dist
107: 18 13 8
First Up
11: 0 3 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
11: 2 3 1
Good
86: 14 11 6
AW
8: 1 1 0
Soft
17: 4 1 0
Turf
110: 18 12 8
Heavy
7: 0 0 2
W% - P%
16% - 34%
Season
2: 1 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
19 528x0 |
|
BLINKY (IRE) 4G DIST AW TURF SU CAM HARDIE 52.5 (8) |
4G |
8-4 52.5 |
8 |
CAM HARDIE 52.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Gelding | Sire: MEHMAS (IRE) | Dam: Goodnight And Joy (Ire)
Career
24: 3 3 4
Course
2: 0 0 0
Last 12m
10: 0 2 1
Dist
21: 3 3 4
First Up
4: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 0 2
Good
11: 1 0 2
AW
12: 2 3 2
Soft
1: 0 0 0
Turf
12: 1 0 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
12% - 42%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
20 32x60 |
|
LETHAL NYMPH 7G trk DIST cd WET AW TURF ANDREW MULLEN 52.5 (15) |
7G |
8-4 52.5 |
15 |
ANDREW MULLEN 52.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo B Gelding | Sire: LETHAL FORCE (IRE) | Dam: Little Nymph (Gb)
Career
41: 6 7 7
Course
4: 0 1 0
Last 12m
11: 2 2 2
Dist
20: 2 5 3
First Up
6: 2 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
6: 1 0 2
Good
26: 3 4 2
AW
10: 2 1 4
Soft
5: 1 2 1
Turf
31: 4 6 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
15% - 49%
Season
3: 0 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
21 00x69 |
|
TRK DIST CD TURF g3 FAYE MCMANOMAN 52.5 (16) |
6G |
8-4 52.5 |
16 |
FAYE MCMANOMAN 52.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: MEHMAS (IRE) | Dam: Sunny Hollow (Gb)
Career
35: 4 5 3
Course
10: 2 0 0
Last 12m
10: 1 1 1
Dist
28: 3 5 3
First Up
7: 0 1 2
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 0 2 0
Good
33: 4 5 3
AW
1: 0 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
34: 4 5 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
11% - 34%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
22 21548 |
|
DIST AW turf ETHAN TINDALL (a2.5kg) 51.5 (5) |
5G |
8-2 51.5 |
5 |
ETHAN TINDALL (a2.5kg) 51.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: BUNGLE INTHEJUNGLE (GB) | Dam: Jackie Sparrow (Ire)
Career
15: 3 1 2
Course
3: 0 0 0
Last 12m
8: 1 1 1
Dist
14: 3 1 2
First Up
5: 0 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 2 0 0
Good
7: 0 0 1
AW
8: 3 1 1
Soft
0: 0 0 0
Turf
7: 0 0 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
20% - 40%
Season
5: 1 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels