Oakmere Homes Hambleton Handicap
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Best Odds Fluc
|
Top |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 67x9x |
|
TRK DIST CD AW TURF g2 LR FU CALLUM RODRIGUEZ 62.5 (1) |
7G |
9-12 62.5 |
1 |
CALLUM RODRIGUEZ 62.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo B Gelding | Sire: IFFRAAJ (GB) | Dam: Initially (Gb)
Career
32: 5 9 2
Course
5: 1 3 0
Last 12m
5: 0 1 0
Dist
21: 4 7 0
First Up
8: 2 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 0 1 1
Good
28: 4 8 2
AW
1: 1 0 0
Soft
3: 0 1 0
Turf
31: 4 9 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
16% - 50%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 533x6 |
|
dist WET TURF g2 g3 LR SU JAMES DOYLE 61.0 (11) |
4G |
9-9 61.0 |
11 |
JAMES DOYLE 61.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: MEHMAS (IRE) | Dam: Leoube (Ire)
Career
13: 3 3 4
Course
0: 0 0 0
Last 12m
8: 1 1 3
Dist
2: 0 1 0
First Up
3: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 2 0 0
Good
6: 1 0 3
AW
0: 0 0 0
Soft
7: 2 3 1
Turf
13: 3 3 4
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
23% - 77%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 103x4 |
|
trk DIST cd WET TURF lr SU DANIEL TUDHOPE 60.0 (6) |
5G |
9-6 60.0 |
6 |
DANIEL TUDHOPE 60.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: NEW BAY (GB) | Dam: Kathy Sun (Ire)
Career
26: 7 3 2
Course
2: 0 1 0
Last 12m
12: 2 2 1
Dist
11: 2 3 1
First Up
4: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 0 1
Good
22: 6 3 1
AW
0: 0 0 0
Soft
4: 1 0 1
Turf
26: 7 3 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
27% - 46%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 4507x |
|
trk DIST WET aw TURF g2 LR FU BILLY LOUGHNANE 60.0 (7) |
8G |
9-6 60.0 |
7 |
BILLY LOUGHNANE 60.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8yo B Gelding | Sire: NEW BAY (GB) | Dam: Arbaah (USA)
Career
37: 6 5 6
Course
2: 0 2 0
Last 12m
8: 0 0 0
Dist
5: 1 0 1
First Up
11: 3 1 2
Firm
0: 0 0 0
Second Up
8: 2 2 1
Good
24: 5 4 1
AW
2: 0 1 1
Soft
11: 1 0 4
Turf
35: 6 4 5
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
16% - 46%
Season
4: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 1500x |
|
GODWINSON 6G DIST AW TURF FU GEORGE BASS 59.5 (9) |
6G |
9-5 59.5 |
9 |
GEORGE BASS 59.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: SAXON WARRIOR (JPN) | Dam: Malabar (Gb)
Career
14: 4 1 1
Course
1: 0 0 0
Last 12m
4: 1 0 0
Dist
9: 3 1 0
First Up
5: 3 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 0 0
Good
10: 3 1 1
AW
2: 1 0 0
Soft
2: 0 0 0
Turf
12: 3 1 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
29% - 43%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 14x90 |
|
SHOUT (IRE) 4G DIST TURF LBF OISIN MURPHY 58.0 (4) |
4G |
9-2 58.0 |
4 |
OISIN MURPHY 58.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: ADVERTISE (GB) | Dam: Poppet's Promise (Gb)
Career
12: 3 1 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 1 0 0
Dist
5: 1 0 0
First Up
3: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 1 0 1
Good
11: 2 1 2
AW
0: 0 0 0
Soft
1: 1 0 0
Turf
12: 3 1 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
25% - 50%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 02x70 |
|
THUNDER ROAR 7G TRK DIST cd WET aw TURF DAVID NOLAN 57.5 (13) |
7G |
9-1 57.5 |
13 |
DAVID NOLAN 57.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo CH Gelding | Sire: NIGHT OF THUNDER (IRE) | Dam: Dominike (Ity)
Career
31: 5 7 4
Course
4: 1 2 0
Last 12m
7: 1 1 0
Dist
14: 2 4 1
First Up
9: 0 1 3
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 1 2 0
Good
9: 0 2 1
AW
6: 0 0 1
Soft
13: 4 4 1
Turf
25: 5 7 3
Heavy
3: 1 1 1
W% - P%
16% - 52%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 2x210 |
|
DIST AW TURF RYAN MOORE 56.5 (17) |
4G |
8-13 56.5 |
17 |
RYAN MOORE 56.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: KINGMAN (GB) | Dam: Guilty Twelve (USA)
Career
9: 4 3 0
Course
0: 0 0 0
Last 12m
8: 3 3 0
Dist
6: 3 2 0
First Up
3: 1 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 2 0 0
Good
3: 1 1 0
AW
6: 3 2 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
3: 1 1 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
44% - 78%
Season
3: 1 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 09x31 |
|
MIRSKY 7G trk DIST cd TURF lr MARK WINN 56.5 (2) |
7G |
8-13 56.5 |
2 |
MARK WINN 56.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo CH Gelding | Sire: SIYOUNI (FR) | Dam: Latice (Ire)
Career
27: 7 1 3
Course
2: 0 1 0
Last 12m
6: 3 0 1
Dist
16: 4 1 1
First Up
7: 2 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 3 0 1
Good
21: 7 1 3
AW
2: 0 0 0
Soft
4: 0 0 0
Turf
25: 7 1 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
26% - 41%
Season
2: 1 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 012x0 |
|
TRK DIST CD AW TURF SU RAY DAWSON 56.0 (16) |
7G |
8-12 56.0 |
16 |
RAY DAWSON 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo B Gelding | Sire: INVINCIBLE SPIRIT (IRE) | Dam: Aaraamm (USA)
Career
13: 4 2 1
Course
1: 1 0 0
Last 12m
1: 0 0 0
Dist
5: 2 0 1
First Up
4: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 2 0 0
Good
10: 3 2 1
AW
1: 1 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
12: 3 2 1
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
31% - 54%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 61x63 |
|
dist TURF TOM MARQUAND 56.0 (3) |
4G |
8-12 56.0 |
3 |
TOM MARQUAND 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: SEA THE STARS (IRE) | Dam: Pretty Baby (Ire)
Career
10: 2 2 2
Course
1: 0 0 0
Last 12m
8: 2 1 2
Dist
4: 0 0 2
First Up
3: 0 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 0 1 1
Good
7: 1 2 2
AW
0: 0 0 0
Soft
2: 1 0 0
Turf
10: 2 2 2
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
20% - 60%
Season
2: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 342x0 |
|
dist WET aw TURF g3 lr SU JACK CALLAN (a1.5kg) 56.0 (18) |
6G |
8-11 56.0 |
18 |
JACK CALLAN (a1.5kg) 56.0 |
Scratched |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 508x0 |
|
DIST WET TURF g3 SU JASON HART 55.5 (14) |
6G |
8-10 55.5 |
14 |
JASON HART 55.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo GR Gelding | Sire: FRANKEL (GB) | Dam: Persuasive (Ire)
Career
26: 4 1 3
Course
3: 0 0 0
Last 12m
10: 1 1 0
Dist
14: 2 1 1
First Up
5: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 2 0 1
Good
12: 0 0 2
AW
0: 0 0 0
Soft
13: 4 1 1
Turf
26: 4 1 3
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
15% - 31%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 38765 |
|
DIST AW TURF lr JASON WATSON 54.5 (10) |
5G |
8-8 54.5 |
10 |
JASON WATSON 54.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: DUBAWI (IRE) | Dam: How (Ire)
Career
21: 3 4 1
Course
1: 0 0 0
Last 12m
18: 3 2 1
Dist
11: 1 3 0
First Up
2: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 1 0
Good
12: 2 2 0
AW
8: 1 2 1
Soft
1: 0 0 0
Turf
13: 2 2 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
14% - 38%
Season
4: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 140x0 |
|
TRK DIST CD TURF SU CAM HARDIE 54.5 (8) |
5G |
8-8 54.5 |
8 |
CAM HARDIE 54.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: CALYX (GB) | Dam: Love Potion (Ire)
Career
11: 4 0 0
Course
4: 1 0 0
Last 12m
4: 1 0 0
Dist
10: 3 0 0
First Up
3: 0 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 2 0 0
Good
10: 4 0 0
AW
1: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
10: 4 0 0
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
36% - 36%
Season
1: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
16 10x31 |
|
DIST WET TURF HARRY DAVIES 53.0 (5) |
6G |
8-5 53.0 |
5 |
HARRY DAVIES 53.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: LOPE DE VEGA (IRE) | Dam: Dark Crusader (Ire)
Career
18: 4 2 5
Course
0: 0 0 0
Last 12m
6: 4 0 1
Dist
14: 4 2 5
First Up
6: 1 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 2 0 2
Good
8: 3 1 2
AW
1: 0 0 0
Soft
6: 1 1 3
Turf
17: 4 2 5
Heavy
3: 0 0 0
W% - P%
22% - 61%
Season
2: 1 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
17 4656x |
|
trk DIST cd TURF FU MARCO GHIANI 52.5 (15) |
4G |
8-4 52.5 |
15 |
MARCO GHIANI 52.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Gelding | Sire: BLUE POINT (IRE) | Dam: Allegrezza (Gb)
Career
7: 1 1 1
Course
2: 0 1 0
Last 12m
5: 0 1 0
Dist
5: 1 1 0
First Up
2: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
1: 0 1 0
Good
6: 1 1 1
AW
0: 0 0 0
Soft
0: 0 0 0
Turf
7: 1 1 1
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
14% - 43%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
18 1214x |
|
MAYBE NOT 4F trk DIST AW TURF fu LBF SAFFIE OSBORNE 52.0 (19) |
4F |
8-3 52.0 |
19 |
SAFFIE OSBORNE 52.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Filly | Sire: PINATUBO (IRE) | Dam: Considered Opinion (Gb)
Career
9: 3 2 1
Course
1: 0 1 0
Last 12m
7: 3 2 1
Dist
2: 1 0 0
First Up
2: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
2: 1 0 0
Good
5: 1 2 1
AW
3: 2 0 0
Soft
1: 0 0 0
Turf
6: 1 2 1
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
33% - 67%
Season
0: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
19 44463 |
|
trk DIST WET AW TURF g2 SEAN DYLAN BOWEN 51.5 (12) |
7G |
8-2 51.5 |
12 |
SEAN DYLAN BOWEN 51.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo B Gelding | Sire: COTAI GLORY (GB) | Dam: Dream Impossible (Ire)
Career
52: 6 8 3
Course
8: 0 1 1
Last 12m
15: 1 2 2
Dist
12: 1 1 1
First Up
7: 2 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 1 3 0
Good
28: 1 4 1
AW
21: 5 3 1
Soft
3: 0 1 1
Turf
31: 1 5 2
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
12% - 33%
Season
4: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Computer Selection Panels