JRA CHAIRMAN'S HANDICAP (G3)
|
Tab Form |
Horse A/S
Jockey Wgt Trainer (BP) |
A/S | Wgt | BP |
Jockey Wgt Trainer |
Best Odds Fluc
|
Top |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1 1114x |
|
DIST TURF g2 G3 LR FU LBF NASH RAWILLER 60.5 (12) |
8G |
60.5 |
12 |
NASH RAWILLER 60.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8yo B Gelding | Sire: SHOWCASING (GB) | Dam: Likelihood (USA)
Career
40: 10 5 4
Course
0: 0 0 0
Last 12m
10: 3 0 2
Dist
18: 6 3 1
First Up
7: 1 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 1 3 0
Good
29: 7 4 4
AW
1: 0 0 0
Soft
8: 2 1 0
Turf
39: 10 5 4
Heavy
2: 1 0 0
W% - P%
25% - 48%
Season
10: 3 0 2
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
2 33x89 |
|
DIST WET aw TURF g1 g2 G3 LR ETHAN BROWN 60.5 (5) |
6G |
60.5 |
5 |
ETHAN BROWN 60.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: ROARING LION (USA) | Dam: Roheryn (Ire)
Career
20: 5 2 3
Course
0: 0 0 0
Last 12m
8: 0 0 2
Dist
7: 1 1 1
First Up
5: 2 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 0 1 1
Good
15: 5 1 2
AW
1: 0 1 0
Soft
4: 0 0 1
Turf
19: 5 1 3
Heavy
0: 0 0 0
W% - P%
25% - 50%
Season
8: 0 0 2
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
3 36x65 |
|
DIST WET TURF G2 G3 LR MARTIN HARLEY 58.5 (11) |
6M |
58.5 |
11 |
MARTIN HARLEY 58.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo GR Mare | Sire: MASTERCRAFTSMAN (IRE) | Dam: Albamara (Gb)
Career
16: 5 4 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
5: 0 0 1
Dist
5: 1 1 1
First Up
7: 3 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 1 1 0
Good
10: 3 4 0
AW
0: 0 0 0
Soft
4: 1 0 0
Turf
16: 5 4 1
Heavy
2: 1 0 1
W% - P%
31% - 62%
Season
5: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
4 150x0 |
|
DIST AW TURF G1 g2 g3 su MARK ZAHRA 58.5 (4) |
5G |
58.5 |
4 |
MARK ZAHRA 58.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: MAKE BELIEVE (GB) | Dam: Adelasia (Ire)
Career
16: 5 3 2
Course
0: 0 0 0
Last 12m
9: 3 1 0
Dist
1: 1 0 0
First Up
4: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 1 0
Good
9: 2 3 2
AW
1: 1 0 0
Soft
5: 1 0 0
Turf
15: 4 3 2
Heavy
1: 1 0 0
W% - P%
31% - 62%
Season
6: 2 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
5 x9300 |
|
DIST WET TURF G1 g2 G3 TIM CLARK 58.0 (8) |
8G |
58.0 |
8 |
TIM CLARK 58.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8yo B Gelding | Sire: SEA THE STARS (IRE) | Dam: Bint Almatar (USA)
Career
33: 7 2 3
Course
0: 0 0 0
Last 12m
4: 0 0 1
Dist
14: 3 2 1
First Up
9: 1 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
8: 3 1 1
Good
25: 5 0 2
AW
0: 0 0 0
Soft
7: 2 1 1
Turf
33: 7 2 3
Heavy
1: 0 1 0
W% - P%
21% - 36%
Season
4: 0 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
6 07x07 |
|
DIST AW TURF G3 ZAC PURTON 57.0 (13) |
7G |
57.0 |
13 |
ZAC PURTON 57.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7yo BR Gelding | Sire: SEA THE STARS (IRE) | Dam: Pamona (Ire)
Career
23: 6 1 2
Course
1: 0 0 0
Last 12m
2: 0 0 0
Dist
1: 1 0 0
First Up
9: 4 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
6: 0 0 0
Good
14: 3 0 2
AW
3: 1 1 0
Soft
5: 2 0 0
Turf
20: 5 0 2
Heavy
1: 0 0 0
W% - P%
26% - 39%
Season
2: 0 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
7 72016 |
|
ENCODER 5G trk WET TURF G3 lr TOMMY BERRY 56.0 (3) |
5G |
56.0 |
3 |
TOMMY BERRY 56.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo BR/BL Gelding | Sire: ENCRYPTION (AUS) | Dam: Eight Below (Aus)
Career
36: 6 3 3
Course
5: 0 0 1
Last 12m
11: 2 1 0
Dist
5: 0 0 0
First Up
7: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
7: 2 1 1
Good
20: 4 2 1
AW
0: 0 0 0
Soft
12: 2 1 2
Turf
36: 6 3 3
Heavy
4: 0 0 0
W% - P%
17% - 33%
Season
10: 2 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
8 70492 |
|
DIST WET TURF G3 BEN THOMPSON 54.5 (1) |
5G |
54.5 |
1 |
BEN THOMPSON 54.5 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Gelding | Sire: CALYX (GB) | Dam: Lovelocks (Ire)
Career
21: 6 2 1
Course
0: 0 0 0
Last 12m
12: 1 2 1
Dist
6: 1 1 0
First Up
4: 2 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 0 0
Good
6: 0 0 0
AW
0: 0 0 0
Soft
11: 4 1 0
Turf
21: 6 2 1
Heavy
4: 2 1 1
W% - P%
29% - 43%
Season
8: 1 2 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
9 43x06 |
|
WALSH BAY 4M TRK DIST WET TURF LR TAHLIA FENLON (a) 54.0 (7) |
4M |
54.0 |
7 |
TAHLIA FENLON (a) 54.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Mare | Sire: DEEP FIELD (AUS) | Dam: Invading Humor (USA)
Career
20: 9 1 2
Course
4: 1 1 0
Last 12m
12: 7 1 1
Dist
1: 1 0 0
First Up
4: 2 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 1 0
Good
11: 7 0 0
AW
0: 0 0 0
Soft
7: 1 1 2
Turf
20: 9 1 2
Heavy
2: 1 0 0
W% - P%
45% - 60%
Season
10: 6 0 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
10 043x6 |
|
TRK DIST CD WET TURF g2 G3 LR su |
4G |
54.0 |
16 |
Scratched |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
11 29x55 |
|
TRK DIST WET TURF g3 lr JAKE BAYLISS 54.0 (9) |
6G |
54.0 |
9 |
JAKE BAYLISS 54.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo CH Gelding | Sire: MAURICE (JPN) | Dam: Leveller (Aus)
Career
23: 6 7 1
Course
3: 2 0 0
Last 12m
9: 0 3 0
Dist
4: 1 3 0
First Up
5: 1 2 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 1 1 0
Good
12: 2 5 0
AW
0: 0 0 0
Soft
8: 3 1 1
Turf
23: 6 7 1
Heavy
3: 1 1 0
W% - P%
26% - 61%
Season
6: 0 2 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
12 18966 |
|
KIND WORDS 5M DIST WET TURF G3 lr DANIEL MOOR 54.0 (2) |
5M |
54.0 |
2 |
DANIEL MOOR 54.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5yo B Mare | Sire: WRITTEN TYCOON (AUS) | Dam: Gracious Grey (Aus)
Career
31: 4 3 5
Course
1: 0 0 0
Last 12m
12: 2 1 3
Dist
5: 2 0 0
First Up
6: 0 1 2
Firm
0: 0 0 0
Second Up
6: 0 1 0
Good
18: 3 2 3
AW
0: 0 0 0
Soft
8: 0 0 1
Turf
31: 4 3 5
Heavy
5: 1 1 1
W% - P%
13% - 39%
Season
9: 2 1 1
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
13 917x6 |
|
TRK DIST CD WET TURF g3 lr SU MARK DU PLESSIS 54.0 (10) |
4M |
54.0 |
10 |
MARK DU PLESSIS 54.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo CH Mare | Sire: SUN CITY (AUS) | Dam: Belief (Aus)
Career
27: 5 4 2
Course
4: 1 0 1
Last 12m
13: 2 2 0
Dist
2: 1 0 0
First Up
5: 1 0 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 1 0 0
Good
15: 2 3 0
AW
0: 0 0 0
Soft
7: 3 0 0
Turf
27: 5 4 2
Heavy
5: 0 1 2
W% - P%
19% - 41%
Season
11: 2 2 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
14 46140 |
|
ZOOLOGY (GB) 6G TRK DIST CD WET AW TURF g3 lr JACE MCMURRAY (a) 54.0 (15) |
6G |
54.0 |
15 |
JACE MCMURRAY (a) 54.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6yo B Gelding | Sire: ZOUSTAR (AUS) | Dam: Peach Melba (Gb)
Career
28: 5 2 2
Course
7: 2 0 1
Last 12m
15: 2 1 2
Dist
4: 2 0 0
First Up
7: 2 1 0
Firm
0: 0 0 0
Second Up
5: 0 1 0
Good
19: 3 1 1
AW
1: 1 0 0
Soft
7: 0 1 1
Turf
27: 4 2 2
Heavy
1: 1 0 0
W% - P%
18% - 32%
Season
10: 1 0 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
15 0x731 |
|
SO YOU ARE 4G TRK WET TURF lr CEJAY GRAHAM 54.0 (14) |
4G |
54.0 |
14 |
CEJAY GRAHAM 54.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B/BR Gelding | Sire: SO YOU THINK (NZ) | Dam: Tornado Gal (Aus)
Career
18: 4 4 5
Course
4: 1 1 2
Last 12m
12: 2 2 3
Dist
0: 0 0 0
First Up
3: 0 0 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
3: 0 2 1
Good
8: 1 1 4
AW
0: 0 0 0
Soft
7: 2 3 0
Turf
18: 4 4 5
Heavy
3: 1 0 1
W% - P%
22% - 72%
Season
10: 2 1 3
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
16 7x870 |
|
trk dist cd TURF TAYLOR MARSHALL 54.0 (6) |
4M |
54.0 |
6 |
TAYLOR MARSHALL 54.0 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4yo B Mare | Sire: EL ROCA (AUS) | Dam: Itsy Bitsy (NZ)
Career
24: 3 3 4
Course
3: 0 1 1
Last 12m
12: 2 2 0
Dist
1: 0 1 0
First Up
4: 0 1 1
Firm
0: 0 0 0
Second Up
4: 0 0 1
Good
14: 0 2 4
AW
0: 0 0 0
Soft
8: 3 1 0
Turf
24: 3 3 4
Heavy
2: 0 0 0
W% - P%
12% - 42%
Season
7: 0 1 0
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Previous Winners
| Date | Horse | Jockey | WT | Trainer | BP |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
SIR DELIUS
(GB)
4H FRANKEL (GB) - WHATAMI (GB) DAYLAMI (IRE) |
TIM CLARK | 60.0 | G WATERHOUSE & A BOTT | 4 |
|
|
SPIRIT RIDGE
(GB)
9G NATHANIEL (IRE) - TATES CREEK (USA) RAHY (USA) |
JAMES MCDONALD | 58.0 | ANNABEL NEASHAM | 1 |
|
|
KALAPOUR
(IRE)
6G WAR COMMAND (USA) - KALADENA (IRE) DAYLAMI (IRE) |
TIM CLARK | 54.0 | KRIS LEES | 11 |
|
|
YONKERS
(USA)
6G MEDAGLIA D'ORO (USA) - ANNE OF KIEV (IRE) OASIS DREAM (GB) |
N RAWILLER | 59.5 | CHRIS WALLER | 10 |
|
|
WARNING
(AUS)
4G DECLARATION OF WAR (USA) - LIVIA (AUS) GALILEO (IRE) |
J BYRNE | 58.0 | A & S FREEDMAN | 10 |
|
|
LE JUGE
(IRE)
7G DANSILI (GB) - MAMBO LIGHT (USA) KINGMAMBO (USA) |
MICHAEL CAHILL | 54.0 | CHRIS WALLER | 2 |
|
|
LE JUGE
(IRE)
6G DANSILI (GB) - MAMBO LIGHT (USA) KINGMAMBO (USA) |
R FRADD | 54.0 | CHRIS WALLER | 9 |
|
|
ANTON EN AVANT
(AUS)
8G DUBAWI (IRE) - CRITICAL MISS (AUS) DESERT PRINCE (IRE) |
MATTHEW MC GILLIVRAY | 54.0 | STEPHEN LEE | 8 |
|
|
STAMPEDE
(AUS)
4H HIGH CHAPARRAL (IRE) - NOTHIN' LEICA CAT (NZ) TALE OF THE CAT (USA) |
K MCEVOY | 56.0 | G WATERHOUSE & A BOTT | 12 |
|
|
REAL LOVE
(AUS)
5M DESERT KING (IRE) - FLAMING HEART (AUS) SALIERI (USA) |
B RAWILLER | 56.5 | DARREN WEIR | 6 |
|
|
EPINGLE
(NZ)
7M PINS (AUS) - ETOILE DU NORD (NZ) ZABEEL (NZ) |
HUGH BOWMAN | 57.5 | MICHAEL KENT | 8 |
|
|
PRETTY PINS
(NZ)
5M PINS (AUS) - LUNA TUDOR (AUS) MILITARY PLUME (NZ) |
R WIGGINS | 54.0 | JOHN P THOMPSON | 13 |
|
|
QUINTESSENTIAL
(NZ)
4M FAST 'N' FAMOUS (AUS) - FLORETTE (USA) SWORD DANCE (IRE) |
D J BROWNE | 57.5 | J G SARGENT | 13 |
|
|
HUME
(NZ)
8G ZABEEL (NZ) - LOLETTE (GB) ARAZI (USA) |
S GALLOWAY | 54.0 | BRIAN SMITH | 5 |
|
|
HUMMA
(AUS)
7G IGLESIA (AUS) - BLUE LADY (AUS) WESTERN SYMPHONY (USA) |
L V CASSIDY | 53.5 | ROBERT HEATHCOTE | 5 |
|
|
CROSSTHESTART
(NZ)
5G CAPE CROSS (IRE) - STARTLING LADY (NZ) GOLD AND IVORY (USA) |
C MUNCE | 55.0 | BEVAN & RICHARD LAMING | 15 |
|
|
BALLACK
(NZ)
5G MONTJEU (IRE) - TREPHINA (AUS) LAST TYCOON (IRE) |
DAMIEN OLIVER | 55.0 | DANNY O'BRIEN | 7 |
|
|
FULMONTI
(NZ)
5G MONTJEU (IRE) - GROSVENOR'S PRIDE (NZ) GROSVENOR (NZ) |
R MC MAHON | 53.0 | CHRIS JORDAN | 7 |
|
|
MANDELA
(NZ)
5G EBONY GROSVE (NZ) - WAIRONGOA BELLE (NZ) SEA ANCHOR (IRE) |
D BEADMAN | 55.0 | RICHARD YUILL | 16 |
|
|
ART SUCCESS
(NZ)
4G PENTIRE (GB) - ZABELETTE (NZ) ZAFONIC (USA) |
A PATTILLO | 52.5 | JOHN COLLINS | 15 |
|
|
ZINGAM
(NZ)
5G ZABEEL (NZ) - DANENDRI (AUS) DANEHILL (USA) |
HUGH BOWMAN | 56.0 | G H WALTER | 6 |
|
|
SO ASSERTIVE
(NZ)
4G ZABEEL (NZ) - ASSERTIVE LASS (AUS) ZEDITAVE (AUS) |
C MUNCE | 54.5 | MS G WATERHOUSE | 11 |
|
|
ANOTHER WARRIOR
(AUS)
4H BRAVE WARRIOR (AUS) - KATE BE GOOD (AUS) SEMIPALATINSK (USA) |
J BYRNE | 52.5 | ALAN BAILEY | 3 |
|
|
SOCIETY BEAU
(NZ)
4G BIGSTONE (IRE) - SOCIETY BAY (NZ) ZEPHYR NEKE (AUS) |
DAMIEN OLIVER | 53.5 | MARK WALKER | 12 |
|
|
CITI HABIT
(NZ)
4H CITIDANCER (IRE) - CERTAIN HABIT (NZ) ASHABIT (GB) |
L V CASSIDY | 52.0 | RANGI BRUCE MARSH | 3 |
|
|
KAZAKH BELLE
(AUS)
4M SEMIPALATINSK (USA) - RATTENBERG (AUS) KEEN (GB) |
J BYRNE | 52.5 | SHAUN DWYER | 1 |
Computer Selection Panels